Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért él a balliberális,...

Miért él a balliberális, belpesti "értelmiségi" fejekben az a konteó, hogy vidéken agyba-főbe verik a melegeket?

Figyelt kérdés

Én eleve falra mászok a "vidékizéstől" is, mintha Budapesten kívül nem is léteznének városok.

A vidéki ember persze egy ilyen buborékban élő, valóságtól elzárt, SZFE-ért tüntető, magát elit értelmiséginek képzelő fejében úgy él, mint aki munka előtt és után a félhomályos kocsmában berúg, büdös, szókincse minimális, utálja az életét és ezért gyűlöli az ártatlan jó melegeket - kb. úgy, ahogy MZP is nagyon okosan hivatkozott rájuk.

Most láttam egy celeb magán fészbuk oldalán (munkám kapcsán ismerősöm) egy posztot, amit állítólag vele osztott meg egy "rajongója". A sztori arról szólt, hogy a strandon elkaptak egy meleget, pofozgatták, vízbe lökték majd többször lenyomták a víz alá, hogy alig kapott levegőt. Település, név, bármi beazonosítható elem persze teljesen hiányzott. Komolyan, az illető így ezt a minden elemében bűzlő, abszolút életszerűtlen sztorit kirakta, a debil kommentelők meg írták alá, hogy bizony-bizony, "vidéken" mi megy és milyen primitívek ott az emberek...

És ez most egy kiemelt példa, de a közéletben és itt is sokszor tapasztalom, hogy a "melegverések" színhelyét valamiért mindig vidékre helyezik, mintha teszem azt Budapest külkerületei nem is lennének telis-tele alkoholista, segélyből élő romákkal és csövesekkel... Velük ellentétben a vidékiek legalább becsülettel "túrják a földet".

Azon gondolkodtam, hogy ha tényleg ilyen olcsó, filléres konteóknak bedőlnek Budapesten, akkor miért kéne egy olyan körre rábízni az ország vezetését, amelynek oszlopos tagjai ebből a hermetikusan elzárt világból jönnek?



2022. febr. 23. 13:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%

#19

Mondjuk attól függetlenül, hogy vidéki voltál-e vagy sem, olvasni nem tanultál meg.

Mondom a te példád szélsőséges, és ezért nem igaz, de ettől még ténylegesen látható a különbség egy nagyvárosi és vidéki között.


Egyébként ja, vidéken se rúgdosnak meg a legtöbb helyen, de minimum csúnyán néznak, ha meleg vagy, és ott ez elég normális. Bp-en már inkább okés melegnek lenni.

2022. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
21%
Kedves kérdező! Az előttem hozzászólók után már tudod is a kérdésedre a választ! Saját magukat hazudtolják a kitalált , szánalmas kis történeteikkel.Mindezt hitelesen bizonyítva is... Ezeket a szánalmas beteg lényeket hívják gyüjtőnéven LMBTQP-nek! Mivel a kutya sem foglalkozik velük, muszáj kitalálniuk mindíg ezt az unalomig ismert sztorikat! De még így sem szarja le őket senki! Gondold el ha tényleg megvernének egy lényt kis hazánkban! Itt kő kövön nem maradna, hónapokig erről cikkeznének a hiteles médiában! Lehet lebombáznák a Pesten kívül eső területeket... De, hogy mindíg alá tudják támasztani, hogy most miért senyvednek, vonaglanak éppen, kellenek ezek a kamu sztorik! Ők is tudják, mindenki tudja, hogy nem történik ilyen! De nem mondhatják, hogy azért vonaglunk a priden mert senkit nem érdeklünk, mert a normalitást a normális embert támadjuk mert beteg állatok vagyunk! Nem, ők azért vonaglanak, mert a csúnya vidéki fasiszták bántják őket! Örülök, ha tudtam segíteni!
2022. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
22: én a P-t azért egy csúnya összemosásnak tartom, még ha ezek a kiskorúakat nemváltó degenerált baromságaik sajnos nagyon is jelen vannak a gender-ideolóiájukban. Emberkísérlet konkrétan. De a többivel egyetértek.
2022. febr. 23. 18:40
 24/34 anonim ***** válasza:
66%

A bugris paraszt hisztizik, hogy a fővárosiak szerint melegeket vernek vidéken.


Mutatok neki 3 különböző esetről bizonyítékot, hogy ez a valóság.


Bugris paraszt válasza: "10: bírom, mikor a kis toprongy fejeddel olyan helyekről linkelsz "hiteles" forrást, ami a balliberális média fellegvárai :D."


Na szerintem menj kiganyézni a disznajok alatt, utána meg hasogass egy kis szociális fát, az a te színvonalad.

2022. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

"Bugris paraszt" - ebből azonnal látszik is, hogy miről beszélek.

Amúgy ismered a mondást, hogy ha a paraszt nem sz*rik, akkor te a fővrosban nem eszel.

2022. febr. 24. 14:24
 26/34 anonim ***** válasza:
61%

"Amúgy ismered a mondást, hogy ha a paraszt nem sz*rik, akkor te a fővrosban nem eszel."


Ezt a bugris parasztok saját maguk megnyugtatásukra szokták mondani. Ma eddig ettem spanyol paradicsomot, holland pritamint, olasz sonkát, dél-afrikai szőlőt, illetve nem tudom honnan származó halfilét és párolt zöldséget.


Melyiket termelted te, cica??

2022. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Figyelj kis homár (mert érződik, hogy pont az a faj vagy, akiről írok), rohadtul nem az az általános, hogy te külföldön miket zabálsz össze. Legtöbben el se jutunk külföldre max a horvát tengerpartra egyszer egy évben. Ebből is látszik, hogy mennyire el vagy nyomva te szegény, telik a külföldi útra, de azért nyomod az áldozatpózt, hátha leesik neked némi többletjog, hogy aztán tovább hergelhesd a normális többséget.

Én a helyedben csendben és alázattal kiélvezném a jjólétet, mert ez melegsimogató jó világ nem fog örökké tartani.

2022. febr. 24. 14:55
 28/34 anonim ***** válasza:
90%

27, szerintem 26 arra gondolt, hogy a LIDLben ilyen cuccokat kapni. Mi se szoktunk magyar kígyóuborkát venni, mert bőven drágább, mint amit a spanyolok megtermeltek, becsomagoltak és ideszállítottak.


A kérdés viszont nem tart sehova. Neked, Kérdező, ugyanolyan előítéleteid vannak a városiakkal szemben, mint a városiaknak a vidékiekkel szemben. Innentől kezdve fölösleges felháborodni milyen előítéletes a másik, hisz előbb mindenkinek a maga portáján kéne rendet tennie.

2022. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
61%

"hogy te külföldön miket zabálsz össze."


Milyen külföldön, drágám? Belpesti értelmiségiként hol máshol élhetnék, mint pont ott?

2022. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
28, sokdajára írom, hogy nem a fővárosiakkal van bajom, hanem a fóvárosi, magukat felsőbbrendűnek képzelő "értelmiségi" réteggel. Aki benne van egy kicsit is a politikában, nagyon jól tudja, mely rétegről beszélek. Azokról, hogy akik ezerrel nyomják a meleg, migráns meg cigánysimogató dumát, vidékiznek (amikor épp nem kell a szavazatuk), de a büdös életben nem találkoztak testközelből azzal a világgal és emberekkel, akiket úgy szeretnek lenézni és kioktatni arról, hogy hogyan kellen élniük.
2022. febr. 24. 15:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!