Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért él a balliberális,...

Miért él a balliberális, belpesti "értelmiségi" fejekben az a konteó, hogy vidéken agyba-főbe verik a melegeket?

Figyelt kérdés

Én eleve falra mászok a "vidékizéstől" is, mintha Budapesten kívül nem is léteznének városok.

A vidéki ember persze egy ilyen buborékban élő, valóságtól elzárt, SZFE-ért tüntető, magát elit értelmiséginek képzelő fejében úgy él, mint aki munka előtt és után a félhomályos kocsmában berúg, büdös, szókincse minimális, utálja az életét és ezért gyűlöli az ártatlan jó melegeket - kb. úgy, ahogy MZP is nagyon okosan hivatkozott rájuk.

Most láttam egy celeb magán fészbuk oldalán (munkám kapcsán ismerősöm) egy posztot, amit állítólag vele osztott meg egy "rajongója". A sztori arról szólt, hogy a strandon elkaptak egy meleget, pofozgatták, vízbe lökték majd többször lenyomták a víz alá, hogy alig kapott levegőt. Település, név, bármi beazonosítható elem persze teljesen hiányzott. Komolyan, az illető így ezt a minden elemében bűzlő, abszolút életszerűtlen sztorit kirakta, a debil kommentelők meg írták alá, hogy bizony-bizony, "vidéken" mi megy és milyen primitívek ott az emberek...

És ez most egy kiemelt példa, de a közéletben és itt is sokszor tapasztalom, hogy a "melegverések" színhelyét valamiért mindig vidékre helyezik, mintha teszem azt Budapest külkerületei nem is lennének telis-tele alkoholista, segélyből élő romákkal és csövesekkel... Velük ellentétben a vidékiek legalább becsülettel "túrják a földet".

Azon gondolkodtam, hogy ha tényleg ilyen olcsó, filléres konteóknak bedőlnek Budapesten, akkor miért kéne egy olyan körre rábízni az ország vezetését, amelynek oszlopos tagjai ebből a hermetikusan elzárt világból jönnek?



2022. febr. 23. 13:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
60%
minden vidéki ilyen sötét?
2022. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%
Mert az Orbán járja a vidéket, és melegek megverésével kampányol.
2022. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a melegek verik a transzikat! Lassan mindennapos!
2022. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%
Vidéki leszbikus vagyok, támadtak már meg és többször köptek le csak azért, mert kézenfogva sétáltam a párommal.
2022. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Vidéki vagyok és mondanám hogy sok sztereotípia tényleg igaz, messze nem mind de sok az, sajnos.
2022. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

"A vidéki ember úgy él, mint aki munka előtt és után a félhomályos kocsmában berúg, büdös, szókincse minimális, utálja az életét és ezért gyűlöli az ártatlan jó melegeket"

Én vidéki vagyok, és a tied nagyon sarkosított példa, de a valóságtól nincs messze. Nálam meg még arról sincs szó, hogy én a semmi közepén élnek, mert úgy vagyok vidéki, hogy ez is egy közepes vrás, ami egy nagy város agglomerációjában van, de laktam egyébként kis faluban is.


Lehet szar érzés, hogy ezt hiszik emberek, de annyira nincsenek messze a valóságtól. És mégegyszer, úgy mondom, hogy én is vidéki vagyok.

2022. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
10: bírom, mikor a kis toprongy fejeddel olyan helyekről linkelsz "hiteles" forrást, ami a balliberális média fellegvárai :D.
2022. febr. 23. 15:36
 18/34 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha ugyanaz az 1-2 ember írná ezeket a melegsimogató kommenteket.
2022. febr. 23. 15:37
 19/34 A kérdező kommentje:
16: képzeld csak el, én is vidéken éltem sokáig. Mégsem tapasztaltam soha olyat, hogy valakit a nemi irányultsága miatt fizikai bántalom ért volna. Pedig nem a 2000-es években születtem, mint ez a mai hópihe generáció.
2022. febr. 23. 15:38
 20/34 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ugyanazt cisnálod, amit nehezményezel a másk oldalban.

Mi célja vagy értelme van ennek a kérdésnek?

2022. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!