Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki előválasztás óta...

Az ellenzéki előválasztás óta pozitívan vagy negatívan csalódtál Márki-Zay Péterben?

Figyelt kérdés

Én nem látom azt, hogy sikerült volna neki megtisztítgatnia az ellenzéket, inkább azt látom, hogy ő olvadt bele a közegbe.

Az is kiábrándító, hogy folyamatosan hangoztatja, hogy ő mindenben a Nyugat (EU, NATO) oldalán áll ergo kritika nélkül követné őket, nem látom azt hogy ő alakitani akarná az EU-t úgy hogy az nekünk is megfeleljen inkább kritika nélkül elfogadja azt, amit az EU mond.

Nektek az előválasztás óta MZP inkább pozitív vagy negatív csalódás lett?



2022. febr. 23. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Ezt vártam MZP-től - Nem csalódtam
Nem ezt vártam MZP-től - Csalódtam benne
42 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Azzal hogy EU és NATO tagok vagyunk, vannak bizonyos kötelezettségeink is, amiket MZP-től függetlenül be kell tartani. Még annak a dagadék felcsúti ficsúrnak is be kéne.
2022. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Semmi bajom vele, de mögötte a kampány harmat gyenge. Tippre választási vereség után kifakad majd, hogy mekkora egy szeméthalmaz ez az ellenzék. Saját párttal és ettől a tehetségtelen, megélhetési pancser alakulattól minél távolabb maradva több esélye lesz majd a jövőben.
2022. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Pozitívan csalódtam benne: vért izzad, hogy hatalmon tartsa a Fideszt. :)
2022. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 Tévedsz, mi EU tagok vagyunk, ami azt jelenti, hogy mi is alakítjuk az Uniót, ami azt jelenti, hogy jogunk van kiállni az érdekeinkért, jogunk van kritizálni az EU-t és ugyanez igaz a NATO-ra is.

A kötelezettségek nem abban nyilvánulnak meg hogy vannak a domináns országok és nekünk vakon követnünk kell őket mindenben.

Amit Orbán csinál egyértelműen az EU-s pénzek államosított lopása, viszont azzal sem járnánk jobban, ha kritika nélkül alávetnénk magunkat a Nyugati hatalmak érdekeinek.

2022. febr. 23. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Iszonyat nagy csalódás ez az ember, az elején még örültem hogy végre valaki, hát most már azt kívánom bárcsak takarodna ez is.
2022. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén? Én igazából soha nem hittem benne, hogy ez az ellenzéki tömörülés legyőzi a Fideszt, most se hiszek benne. Először egy meggyőző, kormányzóképes ellenzék kéne, mert így a Fidesznek megint nem lesz ellenfele.
2022. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 crudy ***** válasza:
0%
Én egyet értek veled. Már rosszul vagyok a brüsszelezéstől főleg ha közembertől hallom, mert csak visszabüfögik más baromságát, de nem minden jó ami az eu-val együtt jár. A NATO és EU is emberek irányítása alatt áll így teljességgel tiszta, objektív nem lehet. Ebbe a rendszerbe is szükség van szabályzóra. Márki-Zayban nem látom az objektivitást ebben a kérdésben. Azonban lehet okosan csinálja, mert az egyik legjobb kampány, az ellenkampány. Ha összeadjuk a fix ellenzéki szavazókat ahhoz már nem kell nagyon sok, hogy annyi legyen mint a fix fideszre szavazók. Az, hogy ilyen kérdésekben hogyan jár el a kormányzása alatt fog kiderülni, már ha így lesz.
2022. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Se ilyen, se olyan csalódásom nem volt. Ahogy lesz, úgy lesz csak ez a jelenlegi elmebeteg tűnjön már el. Nála látványos a hatalomnak az emberi elmére gyakorolt torzító hatása. Az ő sorsa kezd hajazni nagy példaképére, Horthy őfőméltóságára: elveszti a fiát, háborúba sodorja az országot.
2022. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Tekintve,hogy a vásárhelyi győzelme óta drukkoltam,hogy egyszer eljusson idáig MZP, nem csalódtam benne se pozitív se negatív irányban. De amúgy leszarom már csak takarítsa el valaki Orbánt.
2022. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jesszus, az ember azt gondolná, most hogy megszületett az összefogás, az emberek nem lesznek ennyire megosztva, errefel még sosem volt ennyire megosztva a társadalmunk.

Hát igy a kormányváltásra nem sok esélyt látok...

2022. febr. 24. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!