Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra ez vár Magyarországra a...

Újra ez vár Magyarországra a baloldal (Gyurcsány) hatalomra kerülése után?

Figyelt kérdés

Igen!


Kedves balosok kérlek titeket nézzétek meg ezt a videót aztán gondolkodjatok el kire is akartok szavazni.


https://www.youtube.com/watch?v=fmeOPhiy55o



2022. febr. 23. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
10: konkrétan mi nem igaz abból, amit idézett és mondott és bejátszott? Én az látom, hogy 100%-ban alá tudja támasztani tényekkel, amit mond.
2022. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

""mi hiszünk a demokráciában""


Baloldal és demokrácia. Két összeegyezthetetlen dolog.

2022. febr. 23. 23:17
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy megyek el április harmadikán az ellenzékre szavazni, hogy Márki Zay Péter által vezette összefogásra szavazok.


Ha átvernek nem gond, mert akkor végre belátja az egész ország, hogy megérett a két fő párt (Fidesz és ellenzék) a pusztulásra és 26-ban végre mindkettejüket lesöpörhetjük az asztalról.


Azért remélem ha MZP-t kitaszítják akkor lesz annyi esze, hogy saját pártot alapítson mert ő és Toroczkai a jövőben megújíthatja a politikát.

2022. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

9: kár lenne a szép épületért. De van egy csomó lámpaoszlop a városban...


Persze lehet itt álmodozni, de a magyar nép attól még gyáva marad. Tőlünk nyugatabbra (Párizs, Olaszország, Madrid stb.. vagy akár USA) már rég lángokban állna a teljes város

2022. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13, szerinted bárki aki ott van, belátná, hogy abba kéne hagynia? Most őszintén..
2022. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tobas ***** válasza:

#13


Ezzel egyetértek, mondjuk én inkább már nem erőlködök utána, inkább megnézem hogyan hanyatlik a nyugat.

2022. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

13 én már 4 éve is így mentem szavazásra, aztán mi lett semmi


Ja bocs bedobtak egy covidot elterelésnek amihez az ostoba ellenzék állva tapsolt... nagy bőszen mondogatták h de-de járvány van, meg nyugati oltás blabla


Szóval köszi, mindkét fél totálisan inkompetens. Ezzel a szavazással csak legitimáljuk az egészet. Ha a magyar nép nem lenne buta és gyáva, akkor nem ikszelgetne áprilisban, hanem kicsit befűtene pár körúti Megdonelcben és lámpaoszlopokat díszítene fel politikussal........

2022. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17, van egy másik megoldás is!


https://www.youtube.com/watch?v=BFJ5etDWU6c

2022. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"2021-ben vettem észre, hogy ezen a csatornán nincs fent ez a klasszikus videó, amivel minden elindult, miközben Fideszesek orrba-szájba terjesztik még ma is anélkül, hogy az azóta hozzáfűzött fontos háttérinformációk - [link] - eljutnának a nézőkhöz, úgyhogy mondhatni közkívánatra legyen itt, a többi példány meg pusztuljon!"


Csak mondom, ez szerepel a videó leírásában. Lehet érdemes lenne megnézned, hogy mit is linkelsz.

2022. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!