Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra ez vár Magyarországra a...

Újra ez vár Magyarországra a baloldal (Gyurcsány) hatalomra kerülése után?

Figyelt kérdés

Igen!


Kedves balosok kérlek titeket nézzétek meg ezt a videót aztán gondolkodjatok el kire is akartok szavazni.


https://www.youtube.com/watch?v=fmeOPhiy55o



2022. febr. 23. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
29 éves vagyok, de ez a videó semmi újat nem tudott mutatni, az elhangzottakból a nagy része csak üres szó volt(szerencsére) de a marha orbán hatalomra kerülésekor ezeket is felül múlta...
2022. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Gery Greyhound aki ezt a videót csinálta már rég elmondta h mekkorát csalódott a fideszben és h még szarabb lett minden mint előtte volt.


Másfelől Gyurcsány nem tér vissza tehát hazugság off.


Köszi puszi,

2022. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2022. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

2: Nem-e??? Erre mit lépsz:


[link]

2022. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tobas ***** válasza:
90%
Baloldalra, ez nem kérdés, rosszabb már nem sokkal lehet, mint most egy jövő nélküli Magyarország, ahol az emberek szerint az állam egy feneketlen pénzeszsák és majd mindent megold.
2022. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

""Másfelől Gyurcsány nem tér vissza tehát hazugság off.""


Reméljük. Ha mégis MZP nyerne leültetnék a kispadra és a háttérből előjönénnek gyurcsány és csatlósai

2022. febr. 23. 23:07
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Hogy imádtam ezeket a videókat akkoriban

Nem gondoltam volna hogy a Fidesz is ugyanolyan rossz lesz


Igazából megerősít bennem egy dolgot amit sajnos a sok gyáva buta ember nem mer elismerni, hogy megérett a teljes politikai elit a pusztulásra. Semmi durvára nem gondolok, csak egyik évben egyetlen polgár se fizeti be az adót, közös pénzből veszünk nekik egy hajót meg egy szigetet valahol jó messze, és oda száműzzük őket

2022. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem fognak. Tudod mi ellenzékiek nem ótvar jobbágyok vagyunk, mi hiszünk a demokráciában és a tisztességben. Fetrengj csak a büdös ólodban.
2022. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7, nyugodtan gondolj komoly dolgokra, én nem vetlek meg érte. Nothing is true, everything is permitted.;D


Úgy bírom amúgy, hogy Gyurcsány megbukott, amikor felvétel volt róla, hogy azt mondta hazudott. Orbánról kismilliószor be lehet bizonyítani, hogy hazudott... de mivel nincs róla felvétel ahogy kimondja ezért... nem történik semmi:D

Azt vetik az egiyk szemére, amit a másiknak elnéznek.

Szép épület a Parlament, de én beáldoznám, ha ez az ára, hogy bennégjen mind...

2022. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

"2: Nem-e??? Erre mit lépsz:



[link]


Erre?


Trombitás Kristóf eddig facebook hírdetésére 75 millió forint KÖZPÉNZT költött el a mi adónkból cserébe pedig szorgos szolgaként nyomja a fidesz szekerét, mondandójának igazság tartalma 0%, propaganda 100%.

2022. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!