Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Mit szólnátok,...

Liberálisok! Mit szólnátok, hozzá ha Oroszország bevenné Magyarországot is?

Figyelt kérdés
Brüsszelben meg még röhögnének is, hogy úgy kellett; visszautasítottuk az LMBTQ lobbikat & a migránsokat, hát most így jártunk. Átcsoportosítanák a katonákat a szomszédos határra és szépen néznék. Putyin megüzeni, hogy ha a NATO beavatkozik nekik végük, ők meg türnék. Senki sem segítene rajtunk, ahogy eddig sem tette az ígéreteik ellenére a nyugat. Itt lenne egy orosz gyarmat. Az LMBTQ-sok gyakorolhatnák a négy fal közt a dolgaikat. Ehhez mit szolnátok?

2022. febr. 25. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Most írta a 444 : Amerikai kormány: Elképzelhető, hogy az oroszok nem állnak meg Ukrajna határain
2022. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Én akkor is MZP-re szavaznék, mert MZP nem engedné gyarmatosítani az országot, hanem saját kezével pusztítaná el, akár orosz haderőt bevetve.
2022. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hogy ha kormany ugy fog jarni mint ukranok. En magam fogom lelonni orbant es a tarsait
2022. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hypno ***** válasza:
95%

Kérdező!


Te még a háborúhoz is csak így tudsz közelíteni?

Nézz magadba és békélj meg a látens szexuális orientációddal.

2022. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Átmennék a nyugatra és élnék ott békében az LMBTQ emberekkel, mert leszärom, hogy ki buzį és ki hetero.
2022. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Én alapvetően liberális vagyok, de ebben az esetben kicsit másképp gondolkodom.

1. Nekem is van egy olyan rossz érzésem hogy nem állnak meg ukrajnanal.

2. Biztos vagyok benne hogy a kutya nem segítene rajtunk ha minket tamadnanak, hiába vagyunk NATO tagok, nem érünk Európának annyit. Ezer évig nem értünk semmit csak annyit hogy megallitsuk a keletről jövő veszedelmet, ezúttal is csak golyofogok lennénk.

3. Orbán ügyesen játszik.

Egyébként utalom mint a szart mert szétlopta az országot, sógor koma jobaratnak osszeharacsolt mindent. De most jól taktikazik. Eleve évek óta építi a kapcsolatot Oroszországgal, gazdasági és diplomáciai szinten is. Plusz biztos vagyok benne hogy nem véletlen volt putyinnal pár héttel ezelőtt. Ők ott megtargyaltak valamit. Gondolom hogy nem avatkozunk bele, villamharitok leszünk kelet és nyugat között, hogy a gazdasági kapcsolatok megmaradnak köztünk, ami nekünk is és az oroszoknak is jó.

4. Szóval szerintem ha terjeszkedik tovább Oroszország az talán nem felénk hanem inkább a lengyelek, románok vagy a Balti Államok felé lesz.

5. Nem értem mi a fene közé van ehhez az lmbtqnak. Az megvan hogy annak semmi köze a haboruhoz?

2022. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Lelepnek a csaladommal egyutt, amig nem zarjak le a hatarokat. Magyarnak szulettem, magyar ember vagyok, de nem fogok embereket olni es nem akarok eszkoze lenni az agresszoroknak. Ha ez azzal jar hogy felszamoljak kis hazankat, akkor fajni fog, de nem aldozom be erte masok es a sajat testi epsegunket, mert mar reg nem olyan ideologiak iranyitanak, ami melle buszken kiallnek. Egyek meg egymast reggelire, ha akarjak.
2022. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Még az előtt verted ki erre a gondolatra hogy kiirat a kérdést, vagy megvártad, amíg elkezdtek jönni a válaszok?
2022. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6//2: ha ez most is így lenne, akkor ha a ruszkik megint tovább akarnának menni, jobb lenne inkább egyszerűen átengedni őket egész Ausztriáig, azokkal úgyis lepacsiztak régebben ha a magyarok lehetett vele bas2tatni...(1849 pl), próbálkozzanak akkor tőlünk nyugatra.

Amúgy Magyarországon nincsenek olyan törvények mint amit Ukrajna esetén lehet ürügyként vagy akár okként felhozni.


A ruszkiknak 1941 nyarán sem volt okuk Kassát bombázni (máig sem tudjuk, hogy ők voltak-e, ha meg mégis ők voltak, lehet, hogy tévedés volt és a szlovák Eperjes lett volna a célpont), de ahogyan akkor sem volt okuk most sem volna.

2022. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek az oroszoknak bevenni Magyarországot? Itt van nekik már évek óta Orbán Viktor... :)


Nem tűnt fel hogy leginkább csak poszt-kommunista és autoriter vezetésű országokkal barátkozunk? Felsorolom csak jelezd..


És a nyugati rendszerekből, pl EU lassan kiírjuk magunkat?


Mivel kis országként valameiyk birodalomba be kell tagozódnunk... Mi az Oroszokat választottuk.


Mi erre a bizonyíték? Az EU-t szarrá támadja a kormányazti kommunikáció. Kb egy jó szava sincs. Az Oroszokat most is csak ímmmel ámmal ítéljük el. Vagy hány olyan kormányazti nyilatkozatról hallottál a háború előttről, ahol negítv dolgot írnak oroszországról, vagy Putyinról? Mert én egyről sem. Már évek óta Oroszország a pédakép, az EU meg egy elfuserált gonosz birodalom.


Na úgyhogy lehet örülni, megvan a mi helyünk is egy általunk választott birdoalomban. Ha már a rothadó nyugat nem volt jó...

2022. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!