Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter miért mondja...

Márki-Zay Péter miért mondja napokon-heteken belül mindig az ellenkezőjét amit előtte állított, hogy lehet így megbízni benne?

Figyelt kérdés

Nem szólt másról tavaly ősz óta MZP mint, hogy mond valamit aztán pár nap,hét,hónap múlva a 180 fokos ellentettjét mondja illetve tagadja amit mondott, mire jó ez?


Nincs tényleg semmilyen álláspontja csak csapong össze vissza? Hogy lehet így elhinni bármit amit ígér , majd kormányra kerülése esetén is megcsinálja az ellentettjét amit mondott választások előtt?


2022. febr. 25. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Én évek óta követem, de talán ha 3 ilyen esetet tudnék mondani. Mire gondolsz pontosan? Rengeteg kérdésben ugyan azt mondja mint előtte is, általában nem szokott változni a véleménye.
2022. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1


Mi az a 3 dolog ami még hithű ellenzéki MZP szavazóként is átütötte a pajzsod, kíváncsi vagyok rá.

2022. febr. 25. 17:28
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

"majd kormányra kerülése esetén is megcsinálja az ellentettjét amit mondott választások előtt?"

Ha ilyen kérdések merülnek fel benned, elég csak megnézni hogy polgármesterként mit ért el. A választási programjának több, mint háromnegyedét teljesítette már a ciklus felére. Ez alapján én nem kételkednék abban, hogy betartja a szavát.

2022. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

#2 Nem tudok konkrét példát mondani, mert nem mentettem el őket sajnos. De volt már olyan, hogy valamit mondott, aztán később egy az egyben letagadta. De ez nem gyakori, általában a média magyarázza félre a szavait, aztán meg vannak lepődve hogy MZP azzal ellentétes álláspontot képvisel.

Itt van pl. ez a NATO dolog. Először azt mondta MZP hogy csak akkor lenne hajlandó katonai segítséget nyújtani Ukrajnának, ha ezt a NATO kérné.

Később a NATO bejelentette hogy nem avatkoznak be, így MZP is elmondta, hogy így ő sem küldene katonai segítséget Ukrajnának. Ugyan azt az álláspontot képviselte mindkét állításban, nevezetesen azt, hogy a NATO-val kell együttműködni. Erre a fideszes média ezt is próbálja beállítani úgy, mint ha MZP beszélne össze-vissza, pedig pont ugyan azon a véleményen van mint korábban.

2022. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 jani255 ***** válasza:
91%
Hogyan lehet megbizni az Orosz ugynokokkel es kemekkel teli fideszben? Inkabb ezt a kerdest tedd fel magadnak!
2022. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

"majd kormányra kerülése esetén is megcsinálja az ellentettjét amit mondott választások előtt"


Ajjaj. Linkelgessek neked olyan Orbán kijelentéseket, aminek végül a szöges ellentéte valósult meg?

2022. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre a "szöges ellentétre" tudok egy jó videót, szerintem ebben találták el a legjobban:

https://www.youtube.com/watch?v=PceuQtJNw_I

2022. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#3


Lehúzhatjuk az országot a WC-n ha úgy vezetné az országot is mint vásárhelyet.

2022. febr. 25. 17:40
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
#8 Miért, neked melyek azok az intézkedések Vásárhelyen, amik nem tetszenek? Esetleg tudnál mutatni a fidesz akár helyi, akár országos programjából olyan pontokat, amiket szívesebben látnál megvalósulni?
2022. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Q_6_kn8yCoo



Bár nyilván ők is csak krumplival etetett gombák a sötétben , vidéki suttyók, stb..


Pláne vicces MZP-től, hogy vidéki polgármesterként folyamatosan becsméreli a vidéki embereket.

2022. febr. 25. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!