Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter miért mondja...

Márki-Zay Péter miért mondja napokon-heteken belül mindig az ellenkezőjét amit előtte állított, hogy lehet így megbízni benne?

Figyelt kérdés

Nem szólt másról tavaly ősz óta MZP mint, hogy mond valamit aztán pár nap,hét,hónap múlva a 180 fokos ellentettjét mondja illetve tagadja amit mondott, mire jó ez?


Nincs tényleg semmilyen álláspontja csak csapong össze vissza? Hogy lehet így elhinni bármit amit ígér , majd kormányra kerülése esetén is megcsinálja az ellentettjét amit mondott választások előtt?


2022. febr. 25. 17:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan linkeljem ezeket Youtube-ról vágatlan formában ha nem tölti fel a kegyes gombán tartott MZP úr? A csatornáján sok ilyen videó nem található meg, gondolom nem véletlen.. így a gyengébb képességű emberek tudják nyomatni, hogy de háááát nincs fent mzpnél akkor hazugság meee az origo meg az m1 lehozta hogy azt mondta mzp , hogy xy de hát nincs fent mzp oldalán
2022. febr. 25. 18:57
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

#15!


Te szándékosan hazudsz, mosdatod MZP-t vagy egy trágyával etetett, sötétben tartott gomba vagy?

Teljesen egyértelmű, hogy miért mondta és kire értette a hasonlatot.

Bárhol nézem is ezt videot, ugyanarról szól, ugyanazt mondja.

2022. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

De hát a saját youtube csatornáján ott vannak a vágatlan beszédei és nyialtkozatai. Könnyedén belinkelhetitek :)

A többi állításod is olyan megalapozott, mint hogy ezek nincsenek feltöltve? :)

2022. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%
#23 Hagyd, én már elengedtem. Vannak több perces videók, de mégsincsenek, mert nem töltik fel őket. Megpróbáltam érvekkel, tényekkel, de láthatóan nem jutottam előrébb. Ők a nem létező videókat nézik, mi meg "hithű ellenzékiként" "Orbán-gyűlölőként" csak "okoskodunk", így sajnos nincs meg a közös hang :D
2022. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#23


Nincs fent mind :) Véletlenül azok a "beszédek" közül sok nincs fent ahol kellemetlen helyzetbe került a polgármester úr

2022. febr. 25. 19:37
 26/26 anonim ***** válasza:
43%
MZP csak azért van még a középpontban mert simán nincs 4. ember akit a helyére tehetnének. Dobrev és Karácsony is így ment, a nagy esélyes, aztán mégse, jön a következő, de most már nincs következő.
2022. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!