Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországot fenyegetné...

Ha Magyarországot fenyegetné háború, mennél harcolni a frontra a hazádért?

Figyelt kérdés
Nyilván behívnának férfiként, de ha tegyük fel mégis választható lenne.

#Igen, mert morálisan, emberileg kötelességemnek érzem #Igen, de csak nem lenne túl nagy kockázata, hogy meghalok #Igen, de csak ha jó pénzt fizetnének #Nem, mert gyáva vagyok (de ennél találnék azért jobb kifogást) #Nem, mert inkább az LMBTQ-ért meg a nőjogokért megyek tüntetni, abba nem halt még bele senki #Nem, mert lesz*rom a hazát, csak fogyasztani szeretnék
2022. febr. 25. 17:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Az a szavazás akart lenni kérdező, a címszavaknál? XDD
2022. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy menném
2022. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Elmenék eleve sokat kel adózni a nőknek miért nem kel be vonulni?Ilyenkor hol van az egyelőség vagy csak a kényelmes munkát tudnak végezni?Meg mit csinálnak ha nem vonúlok be több adót kapok vagy börtönt ahol kaját is adnak?Ha meg vége a háborunak akkor menyek dolgózni meg adózni a jó k.r.a .
2022. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Majd kilövi a Topol rakétákat és ilyen problémánk sem lesz már.
2022. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor gondolkodnék rajta egy fél pillanatig ha már az összes politikus a fronton áll talpig fegyverben, addig viszont köszönöm, nem érdekel a dolog.
2022. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Minket már úgy megsanyargattak itt, hogy én már nem félek a haláltól. Ha élek, akkor fizethetem a rezsit, éhbérért dolgozhatok, fizetem az adót. Mind-mind értelmetlen dolog. Ha már itt tartok, baromi jó érzés lesz egy rakétát kapni, felszabadulok e önkényuralmi rendszer alól. Menjenek a gazdagok háborúzni vagy akinek családja van!
2022. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Amint ilyen felmerül, azonnal össze a cuccokat, és irány először ausztria. Semmi indokom olyan országért harcolni, ahol miután a fizetésem felét elvették, lassan az összes környező országnál drágábban tudom magam fenntartani. Lakhatás, élelmiszer, üdülés. A sajtó nagyrésze pedig gyakorlatilag kézivezérelt propagandagyárként működik.

Persze a kimenetel sem egyszerű. Könnyű lenne valamilyen magyar gettó részévé válni, ami teremthet rosszabb körülményeket is a jelen hazainál.

2022. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező.

Rosszul írtad ki a kérdést.

Gondolom szavazást akartál csatolni, de a válaszlehetőségeket a kulcsszavakhoz írtad.

2023. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!