Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet ilyen hihetetlen...

Hogyan lehet ilyen hihetetlen sikeres ez a propaganda?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy barátomnak, utóbbi időben abszolút nem találkoztunk, nagy bal oldali volt mindig, utálta a Fideszt, tegnap viszont állam leesett, már ott tart hogy annyira hülye szerinte MZP hogy már lehet mégis a Fideszre fog szavazni, annyi hülyeséget mondott stb... én gyorsan mutattam hogy azért ezt a Fidesz manipulálta ezeket a "MZP mondanásokat", mutattam neki teljes beszédeket, mit is akart mondani ezzel, ekkora azért láttam meglepődött ő is.


De ha már ő is majdnem Fideszre szavazott akkor mi mehet ebben az országban, tényleg újabb 2/3?


2022. febr. 26. 09:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%

"tényleg újabb 2/3?":

Igen.

Elesett a vidék, lett helyette egy kb. 1.000.000-ós Bp. az ellenzéknek, ami édeskevés. Így nyert a vidék tudatlansága.

2022. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Engem is megnyert a Fidesz. Nem a manipulatív videoival, hanem mzp teljes alkalmatlansaga. Ő egyenlőre nem áll készen, hogy egy teljes országot vezessen. Sajna már többször bizonyította. Itt a háború a szomszédba, és olyan faszagokat mond, hogy vállalhatatlan. Bár amugyis a Fidesz nyer, de valószínű most sokan átaltak a Fideszre inkább.
2022. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Akit a fidesz győz meg ott nem a propaganda a sikeres, hanem az illető ostoba🙂..
2022. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem minden Fideszes ostoba. De én szívesen várom, hogy ki jobb mint Orbán. Felőlem lopjon, nem izgat. De ezen kívül ő az egyetlen akit alkalmasnak látok.
2022. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Engem nem a fidesz győzött meg, mindig vagy élő közvetítést, vagy full videót néztem mzp beszédeiről, első körben még ez tántorított majdnem el, ez az ember kicsit olyan mint egy szektavezető az egy dolog hogy marhaságokat beszél, de az ahogy teszi a testbeszéde, ahogy elmondja amit akar,totál olyan mint a legtöbb szektavezér. De még ekkor is az ellenzékre szavaztam volna, viszont mióta látom FB-n meg itt gyakorin milyen az ellenzék szavazótábora most már egész biztos nem szavazok az "összefogásra", még egyedül azt nem döntöttem el, hogy Mi Hazánk, vagy Fidesz, eddig az előbbi nyert nálam.
2022. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Én a 2/3 ellen szavazok az ellenzékre, nem azért, mert annyival jobbnak tartom őket. Kicsiben vannak, akiket jobbnak tartok, de nagyban hasonlók, csak nem szeretem, a korlátlan hatalmi intézkedéseket, 2/3 mellett meg az ellenzéknek nincs semmi beleszólása.
2022. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Demion ***** válasza:
82%

Komolyan nem értem Orbánban és a NER-ben milyen alkalmasságot vélnek felfedezni egyesek.


Itt van példaként az ukrán háború. Ebben a storyban azon kívül, hogy az egész NER kommunikáció beégett mint a sz.r, az a leginkább ijesztő, hogy NATO tagként 0 információjuk volt az egészről. Zeró, semmi. Orrba szájba nyomták a baromságaikat, nyomtatott sajtóban is, Bayer Zsotika vitte a prímet, a vezér ment tárgyalni Putyinnal a teniszasztalhoz, ment a facebook propaganda milliárdokból, és tényleg 0, zeró, semmi info.


Nyilvan Putyin a terveit nem a lábtörlőjével beszéli meg, de hogy a szövetséges NATO felderítőktől se volt semmi info, az azt jelenti, hogy eleve “kémként” kezelik az egész NER-t. Külügy 0, mondjuk Petikével nem csoda, kb mindenki tudja róla, hogy egy inkompetens balf.sz. Titkosszolgálatok, meg szinten semmi. Ez, ami ijesztő, és akkor jönnek ide is a NER egységbites vitézek, hogy MZP az, aki nincs felkészülve. Facepalm.

2022. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Rám nem hat.Sem a Fidedszre sem a Zayra nem szavazok.
2022. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Ketfarku kutya párt
2022. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

LOL, hát ez akkora siker, hogy az 1 db haverodnál működik is.

Országos szinten meg a Fidesz már rég elásta magát.

2022. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!