Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet ilyen hihetetlen...

Hogyan lehet ilyen hihetetlen sikeres ez a propaganda?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy barátomnak, utóbbi időben abszolút nem találkoztunk, nagy bal oldali volt mindig, utálta a Fideszt, tegnap viszont állam leesett, már ott tart hogy annyira hülye szerinte MZP hogy már lehet mégis a Fideszre fog szavazni, annyi hülyeséget mondott stb... én gyorsan mutattam hogy azért ezt a Fidesz manipulálta ezeket a "MZP mondanásokat", mutattam neki teljes beszédeket, mit is akart mondani ezzel, ekkora azért láttam meglepődött ő is.


De ha már ő is majdnem Fideszre szavazott akkor mi mehet ebben az országban, tényleg újabb 2/3?


2022. febr. 26. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
#7 akik olyanokat írnak mint itt is, hogy az ellenzék közösségét látva győzödnek meg a fideszről és effélék azok nyílván hazudnak, az ilyet nem kell elhinni.
2022. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
11-es nézd, titeket látlak fröcsögni sokkal undorítóbb módon mint a fideszeseket, ez van, ha tetszik, ha nem, ez az igazság, ha meg nem vagy hajlandó elfogadni az igazságot akkor sajnálom, de attól még nem lesz kevésbé igaz.
2022. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem az lesz az igazság amit te látsz és kijelented róla, hogy igazság. Ez egyenes propaganda.
2022. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
Na látod pont az ilyen elvakult emberek IS az oka hogy nem szavazok az összefogásra.
2022. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Te magad jelentetted ki, hogy látsz amit látsz és erre kijelentetted azt, hogy ez a megmásíthatatlan igazság. Magyarán bárki aki ezzel szembe megy szerinted elvakult vagy hazudik éstb. Pont ez a propaganda egy fajtája amit te tolsz. Ráadásul netto hazugság amit állítasz. Azt is tegyük hozzá, hogy ki miért és kire vagy mire szavaz. Ezt mindenkinek szíve joga eldönteni. Én pártokat és jelölteket támogatok a szavazatommal nem pedig közösséget, a kettő nagyon nem ugyanat.
2022. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem semmi kicsavart beteg "logikád" van neked.Most ezzel kezdjek el vitatkozni? Eleve hibás a gondolatmeneted...


Istenem... és még majdnem elkezdtem veled vitatkozni...

2022. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"De még ekkor is az ellenzékre szavaztam volna, viszont mióta látom FB-n meg itt gyakorin milyen az ellenzék szavazótábora most már egész biztos nem szavazok az "összefogásra", még egyedül azt nem döntöttem el, hogy Mi Hazánk, vagy Fidesz, eddig az előbbi nyert nálam."


Ezek az első kijelentéseid. Alapból a mi hazánk táborától lehet találni a közösségi platformokon olyan kijelentéseket amik emberként is vállalhatatlanok. Akárhol jelenik meg egy mi hazánkos képviselő és nyilatkozik, ott teljesen mindegy ki mit mond, ha csak rosszul néznek rá elhordják mindennek, sokszor a halálát enlegetik, ez jellemzően riportereket érint például az atv-n. Bár máshova nem igazán mennek el. Emellett pont olyan felfogást képviselnek mint te is például. Egy teljesen elvakult, aggresszív és sérthetetlen igazságéezet, az összefogással szemben. Az a két párt amik közt te vaccillálsz, juttatták olyan társadalmi megosztottsághoz az országunkat aminek jelei például nálad is fenn állnak. Te beszélsz arról, hogy az ellenzéket a táboruk miatt bem támogatot. Ez számomra érthetetlen, nem a közösség és a táboron múlik az ország vezetése és jövője amiről ugyebár döntünk a választáskor.


"11-es nézd, titeket látlak fröcsögni sokkal undorítóbb módon mint a fideszeseket, ez van, ha tetszik, ha nem, ez az igazság, ha meg nem vagy hajlandó elfogadni az igazságot akkor sajnálom, de attól még nem lesz kevésbé igaz."


"Na látod pont az ilyen elvakult emberek IS az oka hogy nem szavazok az összefogásra."


Te magad írtad, hogy látsz valamit, számodra az az igazság és aki ezt nem hajlandó elfogadni az így járt, feltételezem utalás volt arra vonatkozóan, hogy amit írtam is, ez szerinted a megmásíthatatlan igazság mindenki számára. Itt te vagy az aki elvakult, nem is kicsit.


"Nem semmi kicsavart beteg "logikád" van neked.Most ezzel kezdjek el vitatkozni? Eleve hibás a gondolatmeneted...



Istenem... és még majdnem elkezdtem veled vitatkozni..."


Ha csak majdnem szálltál vitába akkor jó, mert érveket és racionalitást eddig nem láttam a kijelentéseidben. Én várom az érveid, hogy:

-miért kicsavart és beteg a logikám?

-miért hibás a gondolatmenetem?

2022. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ellenzék tábora, es a Fideszes tábora is szemetsero hulyekkel van tele . Ezen vitázni melyik a hülyébb, hát azok akik ezen kattognak.
2022. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18-as én is így vagyok ezzel, ezért sem kívánok leállni a 18-assal vitázni, bár látható hogy ő mindenáron vitázni szeretne.
2022. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 te reagálltál a kijelentéseimre és azzal vitába is szálltál. Lehet egyoldalúan is felfogni és egyszerűen részletek nélkül ahogy a #18-as is írta. Ennél nyílván többről van szó. Nem kívánsz leállni vitatkozni de azért megteszed, csak éevek nélkül hajtod az igazad.
2022. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!