Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobboldali érzelmű...

Szélsőjobboldali érzelmű magyar állampolgárok, elindultok a keleti határra segíteni a kárpátaljai magyaroknak?

Figyelt kérdés
Olyan sokat beszéltek a határon túliakról, azért gondoltam, hogy akkor biztosan tesztek is valamit értük.
2022. febr. 26. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőjobbosok most Oroszországnak szurkolnak..
2022. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a fideszes definíció szerint ballib magyarellenes vagyok szabolcsban, de éppen ma gyűjtöttük össze a régi ágyneműket, hogy odaadjuk a háború elől menekülőknek.
2022. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Én már küldtem nekik adományt.Nem használt,kinőtt, de még jó állapotú felnőtt és gyerekruhákat.


Kárpátalja helyzete közel sem olyan egyszerű.De, igen, az lenne a legjobb, ha visszatérne az országhoz a tolvaj ukránoktól.

2022. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1, igen, olvasom ezt én is a különböző neonáci, magyar nyelvet használni próbáló oldalakon, de én ezt nem értem. Hát ha ők aggódnak a határontúli magyarokért, akkor hogyan szurkolhatnak Oroszországnak, akik határon túli magyarokat is veszélyeztetnek a háborúval?? Nem értem...?
2022. febr. 26. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Csak úgy szólok, hogy már egy rakás ember elindult és segítenek.
2022. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

4#


Úgy,hogy az ukrán kormány nagyon magyarellenes.


És az "ellenségem ellensége a barátom".

2022. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
#4: Úgy hogy teljesen retardáltak.
2022. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5, kik azok a rakás ember? Van erről valami hír, vagy bármi, amivel alá tudod támasztani?
2022. febr. 26. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8.


Miért, van ahol ezt lehet regisztrálni?

Te tényleg ennyire hülye vagy?

2022. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!