Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes szavazók miért...

A fideszes szavazók miért hisznek a kormánypárti propagandának?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a Facebook-os fideszes videók, amik megjelennek nekem, de annyira látszik rajtuk, hogy csak simán a lejáratásra mennek. Az előbb már kettőt elrejtettem, mert idegesít.


Hogy hihetetnek ezeknek a fideszesek? Annyira gáz.


Amúgy független vagyok, nem szavazok senkire, de a fideszes propaganda nagyon idegesítő. A végén elérik, hogy nem az ellenzéki politikusokra, hanem kifejezetten ELLENÜK szavazzak. 🤔😉


2022. febr. 27. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok Fideszes, sőt, senki pártolója nem vagyok.Ennek tudatában olvasd a véleményem.

A Fideszes propagandát a Fideszesek többsége sem hiszi el a valóságban.Ők nem a propaganda miatt szavaznak a Fideszre.

Az is legyen kimondva, hogy ellenzéki oldalon is van sok olyan felháborító csontváz a szekrényben, ami a Fidesznél is megtalálható.Emellett, attól függetlenül hogy látom mekkora bajok vannak az országban úgy gondolom, hogy a jelenlegi ellenzék semmilyen formában nem válasz ezekre a problémákra, nem lennének képesek ezeket megoldani.Mondjuk ki, alkalmatlanok.

Meg lehet ezért vetni engem, de pont emiatt nem szavazok sem egyikre, sem másikra, mert egyik sem győz meg.

2022. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%

Jaja, független vagy.

Aki független, az látja, hogy mind a két oldal tolja izomból a propagandát.

2022. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Mert minden jobb, mint a baloldal
2022. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Ti miért hisztek a liberális propagandáknak?

2015-ben akkora hazudozott,hogy a Duna jege befagyott."MIgránsok képzettebbek a magyaroknál""ország gazdagodásának kulcsa,ha nem hagyjuk tovább menni a migrókat"


És ezt ti mind be is szoptátok, mert papagájként ismételgettétek és ismételgetitek most is.

2022. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Független vagyok, de az ellenzékiek nem nyomják az arcomba a sok marhaságot.
2022. febr. 27. 10:41
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Annyira csipázom az ilyen kérdéseket. Csak a fidesz tol propagandát, az ellenzék soha. Persze a kérdező meg van sértve, amikor kiderül, hogy az ellenzék is gátlástalan propagandát tol.
2022. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
mert buták
2022. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A propagandát éppen azért találták ki, mert a lélektani kutatások feltárták, hogy az emberek zöme hiszékeny, ha meg pozitív érzelmek is társulnak mindehhez, a hiszékenység csak fokozódik.
2022. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A politikai hirdetések 90%-a, ami szembe jön velem, fideszes, ráadásul ilyen rendkívül kellemetlen alakok mondják fel a szöveget, nem akarom ezeket nézni, és nem tudom, hogy lehet ezeknek hinni.


A fideszesek idegesítőbbek.

2022. febr. 27. 10:46
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
9 Én látok egy csomó ellenzékit is.Te azt csak azért nem veszed észre valószínűleg, mert lehet az téged nem zavar.Engem az is zavar, ezért feltűnik. #1 voltam.
2022. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!