Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki összefogás úgy...

Az ellenzéki összefogás úgy működik, mint egy (rosszul működő) állami cég?

Figyelt kérdés

Én 2008-2009-ban voltam gyakornok az egyik magyar állami cégnél.Abban az időben, a válság idején, nem nagyon tudtak válogatni az egyetemisták, kvázi minden gyakorlati helynek örültek, ami fogadta őket.


Amikor jöttek a nagy pártkáder vezetők, akkor a kisebb vezetők, akikhez én is tartoztam, kvázi hason csúsztak előttük.De komolyan, én olyan megfelelési kényszeres embereket még nem láttam.Még a virágcserepeknek is vizsgázva kellett állniuk.A kisebb vezetők azon voltak, hogy kedveskedjenek nekik, kedvükre tegyenek mindenben.



Én hasonlót látok az ellenzéki összefogásnál is.

Márki-Zay Péter magát jobboldalinak vallja, de közben a bevándorlásról meg az LMBT témáról olyan elképzelései vannak, mint egy liberálisnak.Biztos,hogy nem gondolja komolyan, csak megakar felelni az EU-nak, USA-nak, ezek ugyanis az elvárások.


De, az MSZP ugyanez volt.2007-ben az EU tagállamok által aláírt lisszaboni szerződést 2 hét alatt ratifikálta.Míg a többi tagállam hónapokig, némelyik 1 évig is elemezte.De, Magyarország kormánya annyira megfelelési kényszerven szenvedett,annyira megakart felelni az elvárásoknak, hogy kvázi átnézés nélkül aláírta.

Ez a mentalitás nem veszett el, hanem tovább él az ellenzéki összefogásban van.


2022. febr. 27. 18:59
 1/1 Shai-Hulud ***** válasza:
66%

Basszus, este 7 van, nem lehetne kissé szüneteltetni a propagandát?

Pláne ilyen idétlen baromságokat állítani egy kérdésnek álcázott kiírásban.


Ha már ezt írtad, nézz körül, hogy hol vannak azok a fideszesek, akik ellent mertek mondani Orbánnak. Meg fogsz lepődni, már mindet eltakarították a Fideszből.


Akkor most hol is kell hason csúszni?

2022. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!