Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok már a tv-ben a...

Ti nem unjátok már a tv-ben a folytonos migrációs ostobaságokat?

Figyelt kérdés
Kapcsolgatom a tv-t és jéé migránsok itt migránsok ott. Olyan szinten unalmas az egész. Vagy uszízanak ellenük vagy éppen melettük állnak. Már annyira de annyira unom. Helyette adhatnának pl.valami értelmes dokumentum filmet Afrakai szokásokról vagy az állatokról. A híradóban meg pl. A magyarok nagyon jól érzik magukat a horvát tengerpartokon ezért nézzünk körül mi is stb. Riportok az ott nyaraló emberekkel meg ilyenek. Nem ez a politoka itt és ott is. Spanyolország így migráns Spanyolország úgy migráns. Ha változik valami egyszer bemondanák és ennyi nem azt kellene hallgatni egész nyáron. Semmi nem változott jönnek az emberkék. Ennyi. Utána lenne egy jó kis riport valahol Magyarország egyik szép táján vagy mit tudom én. Igen fontos hogy tudjunk mindenről no de ennyire? Kérlek mondjátok hogy nem én vagyok az egyetlen akinek már elege van ebből az egész bevándorlási maszlagból!
2018. aug. 12. 00:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is elegem van, egész nap ez a hülyeség megy. Olyan mint valami szovjet kommunista híradó, amiben egész nap az imperialistáktól rettegnek.
2018. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%

Hírcsatornán ne várj filmet afrikai állatokról.


Amúgy meg rossz hírem van számodra, egész EU-ban ez a vetető téma, és jó ideig az is marad.


Ha meg azt hiszed, "semmi nem változott", akkor elég buta is vagy, inkább figyelj a hírekre, próbáld belőle levonni a tanulságokat.

2018. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Sajna egy idő után már a migránsoknak drukkolsz, hogy jöjjenek minél többen. Ez ilyen, amíg Gyurcsány Ferenc nem szerez kormányképes kormányt addig ez lesz.
2018. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
A kormányképes kormány az olyan, mint a kígyók, melyek kígyóznak? És egy ilyen "kormányképes kormány" megállítaná a migrációt Európába? Vagy csak szőnyeg alá söpörné a problémát?
2018. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

figyelj már, én a UPC-nél havi 3500-ért 100+ digitális csatornát kapok, senki se kényszerít hogy hírcsatornákat nézzek.

szerintem téged se.

2018. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, az nem hírcsatorna, hanem fakenews csatorna. Egyébként meg hadd legyünk már kiakadva, hogy közpénzból hülyítik a népet!
2018. aug. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
propaganda, agymosás, demokrácia leépítése
2018. aug. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Ha megnéztek felvételről egy 60-70-es évekbeli híradót az tök ugyanilyen volt csak fekete fehérben..:D

Ugyanaz a propaganda gépezet. Durva, hogy a közízlés ennyire nem változott 40-50 év alatt.

2018. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem nézek egyáltalán köz- és fidesztévét, így nem is látok ilyesmit, és így nem is unom.
2018. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Én azt hiányolom, hogy kevés a használható hír a migránsokról.
2018. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!