Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sikeres volt Orbán "keleti...

Sikeres volt Orbán "keleti nyitás politikája" vagy lesz ez még jobb is?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Lesz még kisvasút Kínába. Ha támadják, akkor háromszor megkerülve a Földet.
2022. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ironikus, hogy a fidesz azzal kampányolt, hogy Brüsszel olyan, mint Moszkva régen, erre Putyin bebizonyítja, hogy Moszkva olyan, mint Moszkva régen. B)
2022. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Isti22 ***** válasza:
68%

Szia!


Nem volt sikeres. A keleti nyitás célja az volt, hogy a külkereskedelmünk jelentősen nőjön "keleti irányba" is (Afrika, Ázsia), de eddig nem történt érdemi változás.


Forrás: [link]

2022. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Már meg is hosszabbúlt Bicskéig!
2022. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező,

Ennek semmi köze a háborúhoz. Tudom, hogy a ti oldalatokon még a záptojásért meg a rossz időért is Orbán a hibás, de legyetek már egy kicsit észnél.

2022. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

tudom, hogy a ti oldalatokon még a világválságért is a gyurcsány a hibás, meg soros, meg mzp!


ja meg a migrációért is!

2022. febr. 28. 09:09
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Látom, nem ment át. Akkor kifejtem.

1. A háborúért nem Orbán a hibás. Ez fasság. Qrva nagy fasság. Nem kellene hangoztatni, mert extrakínos.

2. A többi marhaságot sem kellene hangoztatni (pl. küldjünk fegyvert és társai), mert az ellenzék támogatottságának nagyon nem tesz jót, ez már most is érezhető. Verekedni meg végképp nem kellene.

3. A magyar érdek az, hogy ne legyünk haragban egyetlenegy országgal sem, függetlenül attól keleten vagy nyugaton van. Ha pedig valakit lerohannak, akkor azt el kell ítélni, és beállni a szankciók mögé. Mindezt úgy, hogy tudjuk, a szankcióktól nem lesz béke, de most más eszköz nincs a kezünkben.

Egy szó mint száz: olyan időszakot élünk, amikor x3 is meg kell gondolnia egy politikusnak, hogy mit mond. Vagy még annál is többször. Ezt ha az ellenzéki oldalon nem teszik meg, akkor az azt jelenti, hogy nem értik a helyzetet, nem látják át, és irtózatosan buták ahhoz, hogy országot vezessenek.

2022. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"A többi marhaságot sem kellene hangoztatni (pl. küldjünk fegyvert és társai),"

Ezt csak a kormánymédia szajkózza.

2022. febr. 28. 09:42
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

#8

A Momentum kérése a fegyverküldés. Én nem hallottam, hogy bármelyik ellenzéki politikus elhatárolódott volna ettől. Sőt, maga MZP is tett hasonló kijelentéseket.

2022. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A keleti nyalás projekt? Hát Orbán sokat nyal a keleti diktátoroknak, az biztos.
2022. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!