Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazai politikusaink a való...

Hazai politikusaink a való személyes életben is hasonló természetűek?

Figyelt kérdés
Kinek van/volt ismerőse ismert politikus? Pl anno oszt.társ, gyermekkori haver, volt szomszéd stb Milyen emberek is valójában amikor nem politikusok? Érdekelne.. :)

2022. febr. 28. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem, teljesen másak, mint amit kifele mutatnak meg amilyenek a kampányban.


Az is valószínű,hogy Orbán meg Gyurcsány együtt isszák a bort a Balaton parton.De, ügyelnek,hogy senki meg ne lássa.

2022. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Orosz iskolába jártam, Putyin az osztálytársam volt annó, ő volt a legcukibb és legaranyosabb, legelbűvölőbb gyerek az óvódában, az óvónénik kedvence. Tényleg nagyon cuki fiúcska volt.
2022. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Naaaa.. Ne vicceljünk már! Komoly a kérdés!
2022. febr. 28. 09:25
 4/7 A kérdező kommentje:

Én pl ismertem Koncz Zsófiát!

Kicsit kényeske volt akkor, de nagyon segítőkész, és szuper táncos, és nagyon okos!

2022. febr. 28. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Más személyiség vonások dominálnak a magánéletben és a "hivatali" életben, de azért időnként a magánéleti viselkedésben is kivillannak esetenként a másik oldali vonások. Sok embernél megfigyelhető egyébként, hogy kettesben elviselhető, sőt kifejezetten kedves partner, de mihelyt megjelenik egy harmadik személy, akkor azonnal ki akar tűnni és ki akarja fejezni, hogy ő a meghatározó.
2022. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nem országos, de helyi szintű politikusokkal vannak tapasztalataim. Magánéletben teljesen átlagos emberek, ugyanúgy viselkednek, mint bárki más. Ha bejön a képbe a politika, akkor viszont vigyázni kell, mit mondasz előttük, és nagyon oda kell figyelni arra, amit mondanak. Ezért én, ha nem muszáj, nem is beszélek velük politikáról.
2022. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos emlékeztek arra amikor a parlamentben beszéd közben Navracsics hirtelen összeesett.. A leggyorsabban az ellenzéki Horváth Ágnes szaladt Tiborhoz.
2022. febr. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!