Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon merészelitek azt...

Milyen jogon merészelitek azt mondani, hogy Márki Zay Péter az Gyurcsány Ferencnek az embere?

Figyelt kérdés
Most komolyan?! Azért mert Karácsonyról kiderült. Régebben róla sem feltételeztétek csak azért mert MSZP-s. Mivel eleve az MSZP-ből szivárogtatta ki valaki Feri öszödi beszédét. Most meg persze Geriről igaz kiderűlt kivételesen. De mindenkire rá kell utána fognia ezt a Fidesznek a sok Birka meg el is hiszi. Persze már majd biztos mindenki Ferinek fog dolgozni. Mégis miért tenné ezt mindenki. Mert ha nem lett volna elég nem csak, hogy még MZP-t de még Jakab Pétert is képesek vagytok bemártani. A Jobbik a legjobb párt az országunkban amióta csak meg van. Okés persze Vona Gáborral lenne igazán erős az a párt. ő lenne az az ember aki eleve a legjobban tudná irányítani az országot. Kár, hogy lemondott és, hogy 2018-ban nem nyert. De Jakab Péter is elég erős vezető. És mint láthatjátok a javunkat akarja. Egy Jobbikos biztosan nem fog Gyurcsánynak dolgozni. Miért is dolgozna egy olyan embernek aki jelenleg már egy senki az öszödi beszéd óta. Jobb lett volna azért ha Jakab van most MZP helyében! De már hogyha a birka emberekről beszélünk. Nos nézzük meg, hogy miért is hiszi ezt el mindenki olyan keményen MZP-ről. Miért? Azért mert a Fidesz összeszerkeztett róla olyan videókat amik kamuk voltak. MZP nem mond egyszer sem olyat senkire, hogy Fogyatékosok. ( Bár ha ezt tenné akkor joggal!) Olyat sem, hogy ne legyen rezsicsökkentés. És semmit amit a Fidesz állít. Mivel sehol nem találtam meg egyik ilyen videóját sem. Majd maximum ha Index vagy hasonló oldalon látom lehet, hogy lesznek egy kis kétségeim. De addig meg csak mindenki más is gondolokozzon el az állításain kösz. Én 21 éves leszek még csak 2 hét múlva. És igen még kamasz vagyok. De a politikában már egy jobban gondolkodó 30-as embernek a szintjén vagyok. Mivel már annyi mindennek utána néztem az évek során! És ha már Feriről beszélünk. Szerintem manapság tök nagy forma a csávó. Vagyis szerintem változott ahhoz képest amilyen régen volt. Tehát egyébként is ez már a mi világunk a tizen huszon éveseké. Meg ha felnőttesebb emberekről beszélünk a 25-35 éves embereké. Érted tehát mi hagy döntsük már el, hogy az országnak mi a jó. Mivel a fiatalok előtt áll az élet! A fidesz az egy Proragandista alja párt. Néha mostanában pedig gondolokom is, hogy kicsit sajnálom orbánt. Már csak azért is mert a jelenlegi háborús helyzetet egyenlőre jól kezeli. Viszont ha megválasztjuk megint akkor megint kezdődik cirkusz. És ez szerintem nem hiányzik senkinek!

2022. febr. 28. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Hát mert a Gyurcsány-lista élén van, és azon dolgozik, hogy a DK legyen a legnagyobb kormánypárti frakció, ezt ő mondta. Akkor mégis kinek az embere?
2022. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Mert félnek. Teljesen meglepte őket, hogy egy jobboldali, konzervetív, keresztény ember képes lesz összefogni mindenkit, aki utálja ezt a korrupt maffiaállamot, és hirtelen nem jutott jobb az eszükbe, mint Soros, Brüsszel, Gyurcsány, meg az elmúltnyócév.
2022. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Gyurcsány rossz kormányzása juttatta a Fideszt hatalomra 2010-ben. Azóta "kötelező" minden választáskor gyurcsányozni, így aktivizálják a szavazóikat. Aki nyerte volna az előválasztást, Gyurcsány embere lett volna a Fidesz szerint. Ez egy kötelező kör, amit lefutnak.
2022. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Lehet nem Gyurcsány embere, de akkor is bolond. Amiket mond az kész röhej :D
2022. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Mivel Gyurcsány nem csak a kormányoldalon remek márkanév (mozgósítóerő), hanem középen, sőt a baloldal egy részén is, egybe kell gyúrni vele mindenkit, aki a fideszes világon kívül van. És ez nem csak a kommunikáció szintjén működik: súlyos állami pénzeken erősíti a Fidesz a DK-t, mert a legnagyobb veszély rá nézve egy tiszta ellenzék, pláne egy kormánykritikus jobboldali erő megjelenése lenne. Nem véletlenül volt az első számú célpont 2018-ban Szél Bernadett, Vona Gábor meg a kormánykritikus jobboldali sajtó.
2022. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

"Azért mert a Fidesz összeszerkeztett róla olyan videókat amik kamuk voltak. MZP nem mond egyszer sem olyat senkire, hogy Fogyatékosok. ( Bár ha ezt tenné akkor joggal!) Olyat sem, hogy ne legyen rezsicsökkentés. És semmit amit a Fidesz állít. Mivel sehol nem találtam meg egyik ilyen videóját sem. Majd maximum ha Index vagy hasonló oldalon látom lehet, hogy lesznek egy kis kétségeim."


[link]

[link]


Tudod, a sok sületlenségre - amiket itt összehordtál - képtelenség lenne külön-külön reagálni. Mentségedre szóljon, hogy csak 21 éves vagy. Viszont nem a 30-asok, hanem kb. a 14-15 évesek szintjén vagy. Szerintem, inkább tájékozódj picit, mielőtt beleszólsz a nagyok dolgába!

(Azért az egyik sületlenséged idekívánkozik:

"Régebben róla sem feltételeztétek csak azért mert MSZP-s."

Hogy mi van? Kicsoda az MSZP-s??? :)

2022. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
A Fidesz különösen gyűlöli azt, amikor valaki jobboldalról kritizálja őket. MZP pedig hitelesen képviseli az ellenzéki szavazókat.
2022. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, ki bukott le és égette szénné magát egy kamuvideóval? Korózs Lajos (MSZP)! Azóta csak Kamuvideós Korózsnak nevezik. :)
2022. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

"A Jobbik a legjobb párt az országunkban amióta csak meg van."

Már 19 éve "meg van". Választást még sosem nyert. (Tényleg ne erőltesd, ha nem muszáj...) :)

2022. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#7 Karácsony Gergely az MSZP-s.

És én ígyis-úgyis Max kételkedni fogok abban, a 6 dologban amit MZP-ről állítanak. Mivel az Index, 444 és más ellenzéki újság cikkek is beetetthetők!


#9 Na és miért nem nyert soha? Mert a Fidesz mindig elnyomta őket a hazugságaival. Pedig akkor lenne Magyarország az igazi ha végre a Jobbik megszerezné a hatalmat! Még ha Jakab Péter és nem Vona kezében akkor is jobb lenne mint bármi más!

2022. febr. 28. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!