Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon merészelitek azt...

Milyen jogon merészelitek azt mondani, hogy Márki Zay Péter az Gyurcsány Ferencnek az embere?

Figyelt kérdés
Most komolyan?! Azért mert Karácsonyról kiderült. Régebben róla sem feltételeztétek csak azért mert MSZP-s. Mivel eleve az MSZP-ből szivárogtatta ki valaki Feri öszödi beszédét. Most meg persze Geriről igaz kiderűlt kivételesen. De mindenkire rá kell utána fognia ezt a Fidesznek a sok Birka meg el is hiszi. Persze már majd biztos mindenki Ferinek fog dolgozni. Mégis miért tenné ezt mindenki. Mert ha nem lett volna elég nem csak, hogy még MZP-t de még Jakab Pétert is képesek vagytok bemártani. A Jobbik a legjobb párt az országunkban amióta csak meg van. Okés persze Vona Gáborral lenne igazán erős az a párt. ő lenne az az ember aki eleve a legjobban tudná irányítani az országot. Kár, hogy lemondott és, hogy 2018-ban nem nyert. De Jakab Péter is elég erős vezető. És mint láthatjátok a javunkat akarja. Egy Jobbikos biztosan nem fog Gyurcsánynak dolgozni. Miért is dolgozna egy olyan embernek aki jelenleg már egy senki az öszödi beszéd óta. Jobb lett volna azért ha Jakab van most MZP helyében! De már hogyha a birka emberekről beszélünk. Nos nézzük meg, hogy miért is hiszi ezt el mindenki olyan keményen MZP-ről. Miért? Azért mert a Fidesz összeszerkeztett róla olyan videókat amik kamuk voltak. MZP nem mond egyszer sem olyat senkire, hogy Fogyatékosok. ( Bár ha ezt tenné akkor joggal!) Olyat sem, hogy ne legyen rezsicsökkentés. És semmit amit a Fidesz állít. Mivel sehol nem találtam meg egyik ilyen videóját sem. Majd maximum ha Index vagy hasonló oldalon látom lehet, hogy lesznek egy kis kétségeim. De addig meg csak mindenki más is gondolokozzon el az állításain kösz. Én 21 éves leszek még csak 2 hét múlva. És igen még kamasz vagyok. De a politikában már egy jobban gondolkodó 30-as embernek a szintjén vagyok. Mivel már annyi mindennek utána néztem az évek során! És ha már Feriről beszélünk. Szerintem manapság tök nagy forma a csávó. Vagyis szerintem változott ahhoz képest amilyen régen volt. Tehát egyébként is ez már a mi világunk a tizen huszon éveseké. Meg ha felnőttesebb emberekről beszélünk a 25-35 éves embereké. Érted tehát mi hagy döntsük már el, hogy az országnak mi a jó. Mivel a fiatalok előtt áll az élet! A fidesz az egy Proragandista alja párt. Néha mostanában pedig gondolokom is, hogy kicsit sajnálom orbánt. Már csak azért is mert a jelenlegi háborús helyzetet egyenlőre jól kezeli. Viszont ha megválasztjuk megint akkor megint kezdődik cirkusz. És ez szerintem nem hiányzik senkinek!

2022. febr. 28. 21:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van kérdező, MZP nem Gyurcsány embere, azokat ugyanis megbecsüli. Mark valójában egy bohóc csak arra hivatott hogy minél több szavazatot gyűjtőn a DK-nak. De még ezt is el#rja.
2022. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

MZP-nek az a legnagyobb hatalma, hogy átlag ember.

Nem politikus, nem szövi a szálakat, meg kever a kártyákat mint Viktorunk, hanem egyenesen megmondja a frankót, papír, előre megírt beszéd nélkül, lendületesen, buzdítóan.


Ez a legnagyobb átka is, mert néha olyan hülyeségeket hord össze, hogy hihetetlen, ezeket a kormánymédia meg is lovagolja, de ezt a Gyurcsány=MZP már csak a legalja Fidesz szavazók szívják be.

2022. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Dzsoki ***** válasza:
Kérdező! ! A szólásszabadság jogán. Továbbá,tény,hogy a DK,a legerősebb párt az Összefogásban. Szóval,a legerősebb frakció vezetője,meg a DK bizony beállt MZP mögé. Fordítsuk meg a kérdést! Mitől nem jön ki,hogy MZP Gyurcsány Ferenc embere? MZP önmagától csak egy polgármesteri széket tud megszerezni,csapat nélkül.Bár amiket művelt,ma már talán még azt sem.
2022. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!