Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ugye Ukrán Orosz háború elég aggasztó jelenleg. 19 éves fiú vagyok és anyám ugye külföldön dolgozik Németországba és azt akarja, hogy én kimenjek még időben, hogy nehogy odáig jusson a helyzet, hogy magyarországon be kell vonulni sorkatonaságra és a frontra kell menni.(nem tudom egyébként mennyire fordulhat elő) Ezt én jelenleg abszurdnak tartom, de javítsatok ki, de ha a Nato tagjai vagyunk boztos szükség lenne erre, hogy akár képzetlen magyar fiatalokat is bevigyenek harcolni? most készülök felvételire, csomó téthelyzeten kell teljesítenem, de ha én szülő lennék nyilván lehet én is így gondolkodnék. Szóval mit gondoltok erről a helyzetről mit érdemes ilyenkor csinálni, mit gondoltok az egész haborúról és erről az én helyzetemről?

2022. márc. 1. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

"boztos szükség lenne erre, hogy akár képzetlen magyar fiatalokat is bevigyenek harcolni"


Ez nem Ukrajna, itt nincs kötelező sorkatonaság, nem fogdossák össze az "önkéntes" civileket az utcán ágyútölteléknek!


De ettől én még kimennék Németországba, mert itt nincs jövőd :) De ez független a háborútól!

2022. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
En haborutol fuggetlenul kimennek oda..
2022. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyét látom annak, hogy katonai konfliktus alakuljon ki Oroszország és a NATO között, ám ha mégis így lenne, akkor tök mindegy, hogy Magyarországon, vagy Németországban vagy, mindkét ország NATO tag, így ha egyikük háborúzik, akkor a másik is.
2022. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak anyám ha bepánikol nem képes hatékonyan gondolkodni, nem tudom, hogyan tudnám megnyugtatni
2022. márc. 1. 21:54
 5/16 A kérdező kommentje:
Kivel kéne beszélnie, vagy kit kéne kérni, hogy megnyugtassa? Az előző kommentekre persze kimennék szívesen, de most ezért nem szakítanám meg a felvételi folyamatot, meg a felkészülést az egyetemte meg hasonló Xd
2022. márc. 1. 21:59
 6/16 terminator9000 ***** válasza:
100%

Itt Magyarországon mégcsak 1 jelét láttam ennek az egésznek, hogy ma ház felett elment 2 amerikai menő rakétás helikopter, repülőtérképen láttam Ferihegyen leszáltak

Nemlesz itt amúgy semmise feleslegesen aggódik

2022. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nincs mitől tartania, mert biztonságban vagy. Ukrajna, bár Európában van, szerencsére határokkal van körülvéve, amin nem tévednek át csak úgy az orosz katonák.
2022. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom honvédségnek nincsen valami tudakozója vagy hasonló? Hogy felhívja őket és megnyugtassák vagy hasonló, mert mondom ezeket neki h Nato meg stb leszarja tehat na xd
2022. márc. 1. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz melyik megyébe kérdező? Mert ha pl szabolcs megyébe akkor van egy csepp tartani valód ha eléri a határt a háború és véletlen átjön a határon néhány lövedék mert ugye az nem áll meg a határnál de ha ilyen zala megye vagy úgy szabolcson kívül sőt az ország határon kívül bárhol akkor nincs mitől tartani
2022. márc. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Békés megyében lakom ott is a déli részén
2022. márc. 2. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!