Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az akárki hogy gondolja,...

Ez az akárki hogy gondolja, hogy így beolvas Bayer Zsoltinak? Vagy úgy véli, hogy most milyen jól odamondott?

Figyelt kérdés

Csak saját magát minősíti vele, mi volt ezzel a célja?


[link]


2022. márc. 2. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Ez a nő nem normális....
2022. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Én is beolvasnék neki hasonlóképpen neki lengyelként, litvánként, de részben orosz származásúként, sőt magyarként is... elmagyaráznám neki, hogy hány újságírót öletett meg Putyin lásd Anna Politovszkaját aki Kadirov után nyomozott és utána halt meg Alexandr Litvinyenko is meg Borisz Nyemcov is, pluszt azt is elmondanám, hogy a kommunista időszak bűncselekményeit feltáró visszaságokat vizsgáló történészi intézet is idén tiltotta be Putyin, pedig oroszok ezrei hálásak ezért, hogy végre igazságot tarta fel egy független intézet...
2022. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként ki az a Bayer Zsolt? Vegyem le a kalapot előtte? Na ne.... én az ilyen stílusú embert megvetem...
2022. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van, bajerra egy szót nem érdemes pocsékolni, nem hogy beolvasni neki. Kész energiapazarlás.
2022. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Bayer Zsolt egy pártfelszopó csinovnyik nímand senki. Ha Bojler Gyula olvasna be neki, hozzá képest az sem lenne méltatlan...
2022. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

Gondolom számodra ez Bayer Zsolti legkedvesebb mondata:

https://www.youtube.com/watch?v=cIGIiVaGZNQ&t=2022s

2022. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként annyit még tegyünk hozzá, hogy Potyondi közéleti és politikai humorvideókat tesz fel a Youtube-ra. Bajermünchenzsóti meg elvileg "komoly" politikai műsort csinál közpénzből ugyan olyan fröcsögő fekália stílusban.
2022. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Pártfüggetlenként mondom, ez a nő rettenetesen irritáló az alpári stílusával.

Ami még undorítóbb, ahogy nyalnak neki a videói alatt.

A bayer meg egy pökhendi barom.

2022. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek, Bayernek nem beolvasni kell, hanem bemosni.
2022. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Sose értettem meg, hogy miért kell hanyat esnem egy jobboldali megmondó embertől, meg úgy bárkitől is, aki magát többnek hiszi... ez olyan hülye mitosz, mikor Orbán azt mondja az egyszerű Manyi néninek, hogy én garántalom, hogy megemelem a pénzed, holott, az nem az állam pénze.. mert erre is hivatkoznak, hanem az a mi adónkból befizetett pénzt osztják újra... pl egyes helyeken van részvételi költségvetés, ahol az állampolgárok eldöntetik közvetlen demokráciával, hogy mire költsék el a városi büdzsé egyrészét és higgyétek el, ebből is születhet jó dolog..
2022. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!