Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a Kárpátalján az ottani magyaroknak szánt segélyszállítmányokat és élelmiszert elrekvirálják a hatóságok az ukrán hadsereg számára?

Figyelt kérdés

A Magyar Református Szeretetszolgálat vitt segélyszállítmányt és élelmet az ottani rászorulók számára.

Többek között lisztet is vittek és szerettek volna az ottaniak megszervezni egy szütődét, hogy kenyeret tudjanak sütni az ottaniak részére és a helybelieknek.

Mikor ezt megtudták a hatóságok nem engedték meg a sütőde működését és elrekvirálták a segélyszállítmányt a seregnek. Sőt, a Szeretetszolgálat kisbuszát is elkobozták a hadsereg katonái számára.

Fegyvert szegeztek a magyar Szeretetszolgálat embereire és gyalog szerrel kisbusz nélkül kellet visszagyalogolniuk Magyarország felé. A helybélieket és ottani magyarokat pedig hazazavarták.

Én nem vagyok szolidáris emiatt ezzel az ukrán hadsereggel és de az orosz hadsereggel sem!



2022. márc. 3. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mivel a linket nem engedi betenni ide, latogass el a www.szentkoronaradio.hu honalpra, ott van a hir. Ott talaltam en is, mashol nem. Csoh.
2022. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!