Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen elment a kormány...

Teljesen elment a kormány esze? Olyan esetszámok vannak mint tavaly decemberben erre majdnem mindent feloldanak.... komolyan, ez nem felelőtlenség? A magyar nép ellenes bűncselekmény?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5) sex sem volt abban a 2 hétben?
2022. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"sex sem volt abban a 2 hétben?"


De persze, asszony totál ideges volt, külön élvezte a szexet, de csak análban, hogy nehogy elkapjam a covidot!

2022. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12# Milyen figyelmes asszonyod van:)
2022. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12: Ej, de undorító...

Szóval ez omikron variáns. Decemberben erősen felfelé ívelt a járványgörbe. Most meg lefelé. Egészen más helyzet. Egyébként én háromszor vagyok oltva (bár az első kettő sajnos kínai volt), mégis elkaptam január végén ezt a nyavalyát. Egy hét nátha, utána már negatív voltam, de két hétig még igen leprán éreztem magam, és ráadásul a COVID vége felé kijött rajtam először egy felületes vénagyulladás, aztán egy gombás bőrfertőzés, amitől azóta sem tudtam megszabadulni. Szóval ez még lightos formában is egy kellemetlen dolog.

2022. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az intézkedéseiket elnézve sosem érdekelte a kormányunkat, hányan halnak bele ebbe a nyavalyába. Az egyetlen dolog ami alapján döntéseket hoztak, hogy minél több szavazót megtartsanak.
2022. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Talán eljutottak odáig, hogy a meghozott értelmetlen intézkedéseknek nincs ráhatása a járványra, feleslegesek.
2022. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bizonyára eléggé félelmetes a háború...Nem kell,felesleges ezt még a corovid intézkedésekkel tovább fokozni.Az agyakat megfelelő mértékben leterheli az atomháború rémképe önmagában is.
2022. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!