Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók vagy az...

A fidesz szavazók vagy az ellenzékiek körében van több Oroszországot támogató?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a háborúban Oroszországgal ért egyet.
2022. márc. 3. 20:33
A kérdező szavazást indított:
fidesz
ellenzék
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Már kezd nagyon unalmas lenni... Senki nem ért egyet az orosz agresszióval, még akkor sem, ha Ukrajna is bőven sáros abban, hogy idáig fajult a helyzet.
2022. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmű, hogy a Fidesz szavazó táborában, hétfőn jött ki egy felmérés, hogy a Fidesz szavazók 20-25%-a az oroszok háborúját támogatják, ezért nevezem őket magyarországi oroszbérencnek.
2022. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Képzeld el, a vérfideszes agymosott nagymamám életében először elkezdte szidni a Viktort, hogy a Putyinnal haverkodik. Le vagyok döbbenve :D
2022. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

1.

Dehogynem, egy csomó fideszes egysejtű.

2022. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
A háborút senki nem támogatja. Az a felmérés sem erről szólt, hanem hogy ki a leginkább felelős a háború kitöréséért, és mennyire támogassuk Ukrajnát az oroszok elleni harcban.
2022. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit olyan érzésem van a háborúval kapcsolatban mint ha lenne egy fogyatékos szomszédom aki azt mondja hogy megöl ha a kerítéséhez közel kezdek építeni valamit. Elvileg mondjuk a törvény szerint építhetnék. Én meg szépen egyik nap elkezdek alapot ásni a kerítése mellett. Ok hogy nem lenne jogos hogy megöl. De fogyatékos és én ezt tudom. Akkor miért húzom ki a gyufát? Ok hogy igazam van. De így hallottan már nem vigasztalna
2022. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os hibátlan okfejtés...teljesen egyetértek veled, viszont ez alapján, a szomszédom szeszélyére vagyok utalva, hozzá kell igazodnom, a saját területemen nem csinálhatom azt amit szeretnék, mert a szomszéd... másik, a fogyatékos szomszédoknál fokozódik a fogyatékosság, értem ez alatt, hogy ma a kerítés melletti építkezés ellen fenyeget, majd utána jönne azzal, hogy ha ekkor meg ekkor merek füvet vágni megöl, majd utána ha ki merek menni ekkor meg ekkor az udvaromra, akkor megöl..stb náluk ez fokozatos elborulás.

Az nem megoldás, hogy én igazodjak a szomszédom fogyatékosságához, és azt nézzem, mivel tudom nem felhergelni..xD Jó ez is megoldás a konfliktus kerülőknek, meg a beszariaknak, de így élni senki nem szeret, se nem tud, nem véletlen, hogy Magyarországon rengeteg szomszédsági konfliktus van, előbb utóbb az elnyomott nem bírja tovább és pattan a balhé, na ekkor olvassunk vagy nézzük a storyt a TV-ben.

2022. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!