Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyomorforgató, hogy még...

Nem gyomorforgató, hogy még egy háborús helyzetből is választási kampányt csinál az ellenzék?

Figyelt kérdés
Az ellenzék képtelen belátni, hogy Orbán most józan stratégiai lépéseket tesz. Ennél viszont továbbmegy, mert el is ítéli, ami már veszélyes. Tényleg ennyire foggal-körömmel kell kapaszkodni a pozícióba? Számomra MZP teljesen leszerepelt.
2022. márc. 4. 22:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

6-os válaszolló kifejtette!


(4. voltam)

2022. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy a fidesz nem kampányol ezekben a nehéz időkben? Nem forog tőle a gyomrod?


Nem hazudják most éppen azt, hogy a baloldal háború párti? De előtte, hogy: oltásellenesek? Migráns pártiak? Brüsszel pártiak? Soros pártiak?


Éppen mihez van kedve viktor föninek.


De szerintem te ugyanaz a troll vagy, aki naponta ír ki ide debil dolgokat az ellenzékről.

2022. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12: A baloldal SAJNOS háborúpárti, elég megnézni, hogy mit csinálnak. Őszintén, ki az az ostoba, aki a neutrális, passzív státuszból inkább kilépne és helyette a fegyverszállítást propagálná? Normális az ilyen? Ha szerinted igen, akkor feleslegesen vitatkozunk, menthetetlen.
2022. márc. 4. 22:57
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Barátom!


Ha most rögtön belinkeled ide, hogy az MZP vagy bármelyik másik a szájaval kimondja a háboru kitörése óta, hogy háborúba küldene bárkit, akkor hiszek neked.


(Bér fideszes irományokra, M1-re, Duna TV-re nem vagyok kíváncsi).


Addig is el vagy könyvelve trollnal.

2022. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14: MZP szerint Magyarország biztonságát csak a NATO biztosítaná, ezért úgy kell ugranunk, ahogyan ők diktálnak. Szerinte Orbán orosz propagandát tol, én ennek semmi jelét nem láttam/nem látom (várom én is a linkeket). Továbbá, MZP szerint meg kell állítani Putyint, ami lehetetlen, és egyben veszélyes próbálkozás is. Arról nem beszélve, hogy Putyin nem tervezi leuralni Magyarországot, ezzel csak a nyugati propaganda riogat, hiszen nekik érdekük a konfliktus.


Nekünk ehhez a háborúhoz nincs közünk, a Kárpátalján élő magyarokat és a menekülteket kell segíteni.

2022. márc. 4. 23:10
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

"12: A baloldal SAJNOS háborúpárti, elég megnézni, hogy mit csinálnak."


Nézzük, nézzük, de csak azt látjuk, hogy a fideszesek, izzadó homlokkal próbálnak kétségbeesetten kiutat találni ebből a helyzetből és valakinek kipattant az agyából, hogy ezt hazudja, hogy ja "aa márkizaj katonákat küldene Ukrajnába" ami mocsok mód nem igaz! Annyit mondott, hogy amennyiben a NATO belép a konfliktusba akkor küldene katonákat meg fegyvereket, mondjuk ha a NATO belép, akkor nem kérdés, hogy mi is benne leszünk, mert akkor automatikusan ellensége leszünk Oroszországnak. Ezt mondjuk elhiszem hogy nehéz átlátni, ehhez műveltség meg gondolkodás is kellene.

2022. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

15! Ez is milyen röhejes már, hogy érted végig se gondolod, amit írsz!


ui. de legalább látod beismered, hogy a Fidesz használja elsősorban választási kampányra a témát.

2022. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
16: Azért a NATO-tagság nem azt jelenti, hogy mindenben egyet kell érteni a NATO-val. Jogunk van a véleményünkhöz, és abszurd, hogy valakinek jobb opció bármilyen szinten is belekeveredni ebbe a háborúba, mint a passzivitás. Elmagyaráznád, hogy ez hogy lehetséges?
2022. márc. 4. 23:36
 19/22 tobas ***** válasza:
78%

"Arról nem beszélve, hogy Putyin nem tervezi leuralni Magyarországot, ezzel csak a nyugati propaganda riogat, hiszen nekik érdekük a konfliktus."


Valahonnan olyan ismerősöm hangzik. Meg van ezt mondták februárban az Ukrajna ellen indított támaďások előtt is.


"Vlagyimir Putyin orosz elnök közölte, a hadgyakorlat védelmi jellegű, nem irányul senki ellen."

2022. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

14 vagyok.


Látom azóta se sikerült belinkelned ide semmit arról, hogy bármelyik balos vagy MZP ilyet mondott volna: magyarokat küldene meghallni Ukrajnába.


Troll vagy, ráadásul a gondolkodni képtelen fajtából.


Rögtön rábuksz arra, amit az M1-en mondanak, meg amit viktor föni állít a kampány hevében a kossuth rádióban.


Azt tudtad, hogy Viktorunk a legtöbbet megfordult europai vezető Moszkvában? Igaz, 10 éve építik az oroszbarát imázst, de neked fel se tűnik.

2022. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!