Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMB el fog végül válni a...

Az LMB el fog végül válni a TQ-tól? Szakadnak a melegek?

Figyelt kérdés
Leszbikus barátnőm mondta, hogy a meleg közösség egyre kevésbé tud azonosulni a transzok és queerek elvárásaival, legyenek bárkik is az utóbbiak. Sokan visszatérnének a gyökerekhez és hagynák a nemváltást és a gendert a transzoknak meg a feministáknak. Azt mondta neki sem tetszik, hogy gyerekekhez ezek a kifestett transz előadók mennek be, mert ők a melegeket belül is egy apró szélsőség (vagy valahogy így mondta), és többet árt a közösségnek mint használ.

2022. márc. 5. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

"#9-es , a biológiai meg a társadalmi nem szétválasztása mit sem segít azon, hogy transzfóbnak bélyegzik azt a leszbikust,akinek nem akar lefeküdni, vagy párkapcsolatot létesíteni egy olyan emberrel,akinek a társalami neme nő,a biológiai neme viszont férfi."


Nem hiszem hogy ez egy nagyon gyakori eset lenne hogy fel kell emlegetni.


"Éppen ez a lényege annak,hogyha valaki leszbikus, hogy a biológiai nőkhöz vonzódik."


Hat szerintem meg pont az hogy azokhoz vonzodik akinek a tarsadalmi neme no. De megertem hogy illuzio rombolo az ha megtudja hogy az adott szemely biologiai neme ferfi es igy mar nem kivanja.

2022. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11 azt nem te döntöd el, hogy melyik leszbikus kihez miért vonzódik, hanem egyedül ő.
2022. márc. 6. 15:26
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"11 azt nem te döntöd el, hogy melyik leszbikus kihez miért vonzódik, hanem egyedül ő."


Te amugy sotet vagy?


"De megertem hogy illuzio rombolo az ha megtudja hogy az adott szemely biologiai neme ferfi es igy mar nem kivanja."

2022. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Hat szerintem meg pont az hogy azokhoz vonzodik akinek a tarsadalmi neme no."


Szerintem meg ne te döntsd el.

2022. márc. 6. 17:31
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem meg ne te döntsd el."


Az nem lehetetlen hogy egy leszbikus no vonzonak talal egy transznot. Az a leszbikus a not latja benne, tehat leszbikus marad meg ugyis hogy az a szemely ferfikent szuletett.

2022. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, tudom a te ideológiád szerint aki azt mondja magáról férfiként, hogy ő nő, azt onnantól kötelező annak gondolni, különben aki nem teszi az transzfób. Sajnos a péniszt nem fogja vonzónak találni egy leszbikus SOHA, ebbe jobb, ha beletörődsz, ahogy egy heteró társkeresőre is hiába jön fel egy ugyanilyen torz ember, nem fog összejönni vele egyetlen egy heteró sem.

Azt pedig mégegyszer mondom, hogy nem te döntöd el, hogy ki kit talál vonzónak, és attól, hogy egy valaki ellenkező neműnek állítja be magát, még nem fogok vonzalmat érezni, mert ez nem így működik.

Érted?

2022. márc. 6. 21:01
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szervezeti szinten nézzük, akkor nem hiszem, mert LMB elég nagy tábort tesz ki, és szükség van rájuk, nélkülük nincs elég "lélekszám".

Így továbbra is LMBTQ néven fog menni az egész.


De ha magán véleményeket nézünk, akkor ez már nem új keletű dolgok, sokan nem értenek egyet a "szélsőségesekkel".

2022. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"nélkülük nincs elég lélekszám"


Szerintem pontosan összefoglaltad annak a lényegét, hogy miért bővül újabb és újabb betűkkel a mozgalom, és miért hazudnak manapság már egyre többször akár 20-25% meleget is.

2022. márc. 9. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!