Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ápr. 3-án te fogsz szavazni a...

Ápr. 3-án te fogsz szavazni a nemátalakitos baromsagra?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 09:59
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ez 1agyrém!6-7evesek nemet akarnak váltani, vicc!
2022. márc. 6. 10:00
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Semmire nem fogok szavazni.
2022. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Demion ***** válasza:
72%
Fogok. Érvénytelenül.
2022. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha ügyfélkapun lehet szavazni otthonról, akkor szavazok!
2022. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Én is érvénytelenül, rajzolok rá nekik egy röhögős smiley-t.
2022. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
én beírom mindenre az ellenkezőjét, mint amit Orbán akar, hadd kapjon agybajt
2022. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

#3 Akkor minek szavazol? :D


Ez olyan mint ha én elmennék a benzinkútra hogy aztán ne tankoljak, csak kicsit birizgáljam a kútoszlopot.. :D

2022. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2022. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem az egészet, ha ez nem egy valós probléma az ellenzék szerint és senki nem akarja a szülők tudta nélkül felvilágosítani a gyerekeket szexuális irányultságról, nemátlakító műtétekről ... akkor mégis miért lenne olyan nehéz behúzni erre egy nemet, hogy ez a jövőben is biztosan így maradjon?


Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartsanak?

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg?

2022. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Senki nem mondott olyat, hogy 6-7 évesek nemet akarnak váltani. Csak pl. az USA-ban, ahol semmilyen korlátja nincs a LMBTQ-érzékenyítőknek, rendszeresen látogatnak oktatási intézményeket, és elmondják nekik, hogy vannak fiúk, akik lányok, vannak lányok, akik fiúk, sőt egyszerre lehetsz lány és fiú is. A naiv és hiszékeny gyermek pedig beszedi ezt a sok baromságot, és ha rendszeresen ezzel tömik, akkor egy idő után tényleg elhiszi magáról, hogy ő nem is az, ami. Ez pedig épp elég ahhoz, hogy a szülőt behívják, és közöljék, vele, hogy a gyermek szexuális identitásával ez és ez a helyzet, a gyermeknek emberi joga úgy élni, ahogy akar, szóval alá kellene írni a papírt, hogy elkezdhessék tömni a gyermeket mindenféle hormonkezelő anyagokkal, mert ha nem egyezik bele, akkor "veszélyezteti a gyermek kibontakozását".
2022. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!