Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ápr. 3-án te fogsz szavazni a...

Ápr. 3-án te fogsz szavazni a nemátalakitos baromsagra?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 09:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%

9

"akkor mégis miért lenne olyan nehéz behúzni erre egy nemet, hogy ez a jövőben is biztosan így maradjon?"


A kormány nem létező ellenségekkel csörtézik, miközben 12 év alatt egy érdemi reformot nem tudtak véghezvinni. Kétharmaddal! Az infláció az egekben, a forint xart se ér, a kamatemelések miatt a lakosság tele van bedőlni készülő hitelekkel, a hatósági árakkal a kormány csak görgeti maga előtt a problémákat ahelyett, hogy érdemi megoldásokon dolgozna, a benzinár körüli bénázás már szinte egy világszám, és egy atomhatalom is épp most rohant le egy velünk szomszédos országot.


És erre a f@$z kormányunk óvodások nemváltásáról hadovál. Ha most érvényes lesz a népszavazás, a kormány azt a tanulságot szűri le, hogy a magyaroknak nincs igényük érdemi kormányzásra, a hatalomban maradáshoz elég, ha néha nemlétező dolgokról tesznek fel agyhalott kérdéseket. Ehhez nem fogok hozzájárulni, ezért szavazok érvénytelenül.

2022. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idióta vagyok a szó klasszikus értelmében, de engem nem képvisel jelenleg senki ezért nem szavazok. Én zgenerációs vagyok, cryptozok, alternatív zenéket hallgatok, drága ruhákba járok, ha a barátaimmal nem bulizunk akkor codot nyomjuk. Szóval, ki képvisel engem? Talán azt, hogy szjat nem kell fizetnem az érint engem, de viszont úgy látszik nem lesz nyugdíjam.
2022. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

"Fogok. Érvénytelenül."

"Akkor minek szavazol?"


Érvénytelen szavazat is a vélemény kinyilvánításának egy módja.

2022. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
43%

Minek???

A menekülteket is leszavaztuk, erre most tövig szopkodják őket.

Többet semmit nem szavazok meg ezeknek a retekládáknak.

2022. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
Én is érvénytelenítem de ettől függetlenül orbánék úgy is azt hazudják majd,hogy érvényes lett!
2022. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
79%

"A menekülteket is leszavaztuk"

A 2016-os szavazás:

– érvénytelen volt, nem volt elég résztvevő,

– a közel-keleti bevándorlókról szólt, nem európaiakról...

2022. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!