Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mennyire fogtok...

Fideszesek, mennyire fogtok toporzékolni, amikor majd Márki Zay Péter be fog ülni a parlamentbe?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 07:32
A kérdező szavazást indított:
Én? Hát, nem is zavar Márki Zay Péter.
Kicsit.
Nagyon.
Nagyon nagyon.
34 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire.Azonnal átállnak az ellenzékiek közé és ők fogják a leghangosabban követelni orbán kivégzését.
2022. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
amit eddig előadott, lesz kb olyan szintű, mint a torgyán papáé.
2022. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkor épp semennyire. Majd ha jönnek a következményei, akkor meg fogsz te is, talán még jobban.
2022. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Ugye tudod, H most nem miniszterelnököt valasztunk...? Ugye tudod h ha sikerül az ellenzéknek hatalomra jutni, nekik még meg kell a miniszterelnököt választani? :) Látom nem nagyon vagy képben.

Kötve hiszem, hogy az ellenzék nyerni fog.

A háború nagyon elvonja az emberek figyelmét, az RT Propaganda pedig ömlik Magyarországra.

2022. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
4) te nem vagy képben.az előválasztás már lezárult,a népakarat döntött ezügyben.
2022. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
XD aha ok.
2022. márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4# Látom valaki nagyon okosnak próbál tűnni, de én a parlamentbe jutásra gondoltam első lépésként. Azt pedig látni kell, hogy bizony a listás helyek közül az első helyen szerepel. Szóval szinte 100%, hogy be jut a parlamentbe. Sőt a Hódmezővásárhelyi választókörzetben is indul.
2022. márc. 7. 07:52
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csoportos rituális öngyilkosságot követnének el.
2022. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mi van, ha beül? Gyurcsányék is bent vannak most is, aztán csak vergődnek szerencsétlenek.
2022. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Az nem hódmezővásárhelyi választókörzet, hanem Csongrád-Csanád 04 EVK., ami 19 települést tömörít magában. Én is ebben a körzetben élek.

Azt is illendő lenne a "független" médiumoknak hozzátenniük, hogy ebben a körzetben HMV és Csanádpalota kivétel minden más településen Fideszes vagy független, de amúgy jobboldali a város/falu vezetése. Emellett 20 éve Lázár a körzet egyéni országgyűlése képviselője és 4 évvel ezelőtt is 52%-kal vitte a körzetet. Jól végzi Lázár a dolgát és nem látom reálisnak, hogy MZP egyéniben hozná a körzetet.


Ha egyéniben nem is, listáról 100% , hogy bejut a parlamentbe, hiszen ő az Ellenzéki Összefogás listavezetője. Minek kellene toporzékolnom? Elfogadom és ennyi.

2022. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!