Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz táborának többsége,...

A fidesz táborának többsége, gondolom nem tartozik a ner-hez. Akik nem húznak ebből nagyobb anyagi hasznot, miért szavaznak a fideszre, miért nézik el ezt a mértéktelen lopást, korrupciót, rossz egészségügyet, erős inflációt, covid halálozást, stb?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%

Teljes elvakultság.


Nekem pl. van egy rossz körülmények között élő fanatikus fideszes ismerősöm, nála szerintem abból táplálkozik a fanatizmus, hogy a szocik idején volt egy politikai döntés amiből elég rosszul jött ki ő anyagilag. Nyilván ez táplálja az ellenszenvét.

2022. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Anyagi haszon a családi adókedvezmény, CSOK, rezsicsökkentés, és nem utolsó soeban az sem, ha van munkád.
2022. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Azt még megértem, ha valakinek pl elvették a földjét annak idején, csak az a bibi, hogy a fidesz is tele van egykori komcsikkal, vagy komcsi felmenőkkel.
2022. márc. 7. 08:31
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sokan azért nézik el, mert látják, hogy az ellenzék mit hoz fel. Le leszek pontozva az MZP rajongói klubtól, de az ellenzék még mindig vállalhatatlanabb, mint a Fidesz.
2022. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
10%
Egyesek alamizsnáért (ilyen-olyan támogatások, krumpli, hatósági áras farhát stb.), egyesek azért, mert "megvédik" őket a migráncsoktól meg a nemváltó óvodásoktól.
2022. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az életszínvonalam sokat nőtt az utóbbi években, ezek a jelenlegi kormány intézkedéseinek köszönhetőek.


A jelenlegi ellenzék meg nem alternatíva számomra. Ha lenne egy olyan párt, amit annak látnék, akkor megfontolnám. Én pl ezért.

2022. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ha van munkád? Közmunka? Viccelsz ugye....

Azért hagytam ott a munkám (egészségügy), mert a fideszes vezetés és a fideszes alkalmazottaik is szétloptak mindent. Ehhez én nem adom a nevem.

2022. márc. 7. 08:33
 8/33 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja sokat nőtt az életszínvonal, nem gondolja, hogy sokkal nagyobbat nőhetett volna, ha nem stadion, kisvasút, semmi közepén kilátó épül, hanem az egészségügyet, oktatást, utak állapotát fejlesztették volna?
2022. márc. 7. 08:37
 9/33 A kérdező kommentje:
Ki az a .... Aki lepontozza a válaszokat? Semmi értelme.
2022. márc. 7. 08:48
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Én sokkal jobban élek most a családdal, mint fiatalon a baloldali kormányok idején. Fizettem a 36% SZJA-t, és semmi támogatás nem volt. Gyurcsányékat nem szabad még egyszer odaengedni, nem kell még egy elkúrás, köszi.
2022. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!