Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túl korai a maszkhasználat...

Nem túl korai a maszkhasználat és a járványügyi korlátozások eltörlése?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra eltörlik a maszkhasználati kötelezettséget, és minden egyèb jàrvànyügyi korlátozást. Pedig a járvány még tart, az oltások nem teljesen hatékonyak, a maszk valamennyire védett legalább. De így ha valaki elkapta a járványt, és össze-vissza köhög, akkor sokkal nagyobb az esélye maszk nélkül, hogy megfertőz.

#oltás #maszk #Járványügyi korlátozások #Vírus terjedése
2022. márc. 7. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Az omicron nathaval egyenlo. Daniaban hetekkel ezelott eltoroltek mar mindent. Itt is reg torolni kellett volna. Hiszti az egesz.
2022. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az, de igy se hordta már a kutya se -rajtam kivül, én mondjuk ezentúl is fogom-
2022. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

1-es, szerintem kérdezz meg pár eü dolgozót, hogy mennyire hiszti az...


Van rokonság, aki nyugati korhában dolgozott a covid alatt covid osztályon -egyébként szimpla szakápoló az illető-, tőle tudjuk, hogy nem tudták megkülönböztetni az oltotttól az oltatlant, akármelyik hullám ideje alatt is, viszont sok ápoló úgy nem kapta el, hogy betartották a higéniai előirásokat és maszkot hordtak -túlélték-

2022. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, követtük más országok példáját, illetve a lecsengő újfertőzött-adatokat.
2022. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, nyugodtan hordhatod továbbra is, nincs megtiltva :)
2022. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 qkker1 ***** válasza:
72%
Már régen el kellett volna törölni.
2022. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, most már háború van, attól kell félni.
2022. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem a 28 éves, bivalyerős, jó barátom kapta el bő 1 hónapja. Lázas volt, gyenge volt, rázta a hideg, alig bírt kikelni az àgyból. 1 hétig volt rosszul. Azért nem mondanám, hogy nátha.
2022. márc. 7. 10:03
 9/13 qkker1 ***** válasza:
81%
Engem egy erősebb nátha is lever ennyire, a covid meg úgy ment át a családon, hogy csak az antianyag tesztből derült ki, hogy elkaptuk.
2022. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Egy idős ismerős "csak" az omikront-t kapta el, 3 hétig feküdt korházban, de annyira, hogy a nevét nem tudta megmondani, az orvosok épphogy megtudták menteni, 4 hónappal később, még most is vannak memórai problémái és fizikailag sincs toppon az illető.


Nekem 2 rokonom hallt bele, 1 majdnem, 1en meg átment minden tünet nélkül. Egyszerűen kezelhetetlen!

2022. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!