Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam miért nem ad szép-kár...

Az állam miért nem ad szép-kártyát a pedagógusoknak?

Figyelt kérdés

Minden más állami dolgozó kap, pl. a városházán irodista rokonom, vagy a buszsofőr öcsém.


A feleségem, aki tanár és alapból jóval kevesebbet keres nálunk, még szép-kártyát sem kap. Ők miért nem, ha mindenki másnak jár?



2022. márc. 7. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Sok más közalkalmazottnak SEM jár szép-kártya, nem csak a pedagógusoknak.
2022. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eü-ben dolgozom, mi se kapunk.
2022. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De egy okj-s ápoló is többet keres, mint egy mesterdiplomás tanár...
2022. márc. 7. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor válts munkahelyet.Tényleg, milyen munkára is vagy alkalmas, amivel sokkal többet keresnél?
2022. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok mesterdiplomám (gazadsági terület) van, de nem vagyok eü szakdolgozó. Nem keresek többet mint egy tanár.
2022. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Akkor válts munkahelyet.Tényleg, milyen munkára is vagy alkalmas, amivel sokkal többet keresnél?"


Programozó vagyok, a hatszorosát keresem a tanár feleségem fizetésének. De felháborítónak tartom, hogy aprópénzzel szúrják ki a szemét, miközben mindent megtesz a diákjaiért.

2022. márc. 7. 14:16
 7/8 A kérdező kommentje:

"milyen munkára is vagy alkalmas"


Vicces, hogy ezt egy olyan kérdezi, akinek az alapvető szövegértés sem megy.

2022. márc. 7. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
#6 Értsd jóra.Akkor vonatkoztasd a feleségedre a kérdésem.Viszont ha ennyire jól keresel, minek vekengsz a feleséged fizetésén?Ezek szerint csak hobbiból dolgozik egyébként is.
2022. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!