Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki őszintén biztos abban,...

Aki őszintén biztos abban, hogy MZP fog nyerni a választáson, megteszi Unibeten?

Figyelt kérdés

Most talán 4-es szorzója van, nemrég volt 6-os is. Az én hithű MZP-s ismerőseim közül senki nem mert fogadni, pedig egészen biztosak a győzelemben. Ha én ennyire biztos lennék benne, biztos tolnék fel pár tíz-százezret.


Itt van olyan, aki tesz fel komolyabb összeget rá? 400%-os megtérülés ritkán van ilyen rövid idő alatt :)


2022. márc. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Persze, hogy a fidesz aztán elcsalja az egészet. 😁
2022. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Úriember biztosra nem fogad. Nem tudtad?
2022. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Mert már rég feltették az összes pénzüket Orbánra. (Így legalább nekik is lesz egy csepp sikerélményük...) :D
2022. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

#1

Igen tudjuk. A választási rendszer, a körzethatárok, a... ...mi volt még ?

Ja ha az adott körzetben az ellenzéki jelölt több szavazatot szerez mint a fideszes akkor győz. De ez nem opció.

2022. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
4-es, nem az 1-es vagyok, de azért válaszolok. Fogalmam sincs, csalnak-e a választásokon konkrétan, én fidesz-gyűlölőként is úgy gondolom, hogy NEM. Viszont már évek óta megállás nélkül csalnak a kormányzati pénzből (mi adónkból) nyomott propagandának, és a média teljes átvételével. Ez a demokráciában egy annyira nyílt csalás, hogy az EU is kimondta jogi nyelven, hogy az. Nincs szükség arra, hogy elcsalják konktéran a szavazást, mert a környezetükből kivágott videókkal - sőt, már arra sem hajlandók kb, benne hagyják az őket nem igazoló részeket is -, töménytelen mennyiségű uszító plakáttal és lejáratókampánnyal már rég elcsalták az egészet, szó nincs demokratikus választásról.
2022. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!