Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 400Ft az euro. Te gondoltál...

400Ft az euro. Te gondoltál erre, és készültél ilyen mértékű árfolyamváltozásra?

Figyelt kérdés
Tanácsok és gondolatok érdekelnek, egyrészt mit kezdesz Te ezzel a helyzettel, másrészt hogy érzed, hol lesz ennek a vége?

2022. márc. 8. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
10 éve nincs árfolyamcél, csak idő kérdése volt mikor érjük el a 400-at..
2022. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Annyiban készültem, hogy nincs az összes pénzem forintban. Aki az elmúlt években követte a témát, az láthatta a tendenciózus gyengülést, ezért az alap védekezés volt, hogy az ember a pénze felét pl. áttette euróba:


[link]

2022. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondoltam ra. Igaz, hogy evtizedek ota folyamatosa romlik a forint az eurohoz kepest, de azt gondoltam, hogy 399 Ft-on meg fog allni varazsutesre es soha nem megy feljebb.
2022. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Azoknak akik lepontoztak itt van Matolcsy:

[link]


"Az MNB elnöke a forintárfolyam kapcsán kiemelte: a jegybanknak nincs árfolyamcélja, épp az lenne a nagy baj, ha lenne."

2022. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Bár Matolcsy agymenéseit érdemes fenntartással kezelni:


[link]


:D :D

2022. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Én örülök neki.Euróban keresek, egyre többet ér a fizum.Ingázok osztrákba minden nap,határ közelében élek.2000 euro a fizetésem, ez két hete a 355 ft-os euroval kilehet számolni mennyit ért, meg most a 400 ft-os euroval mennyit ér.

és én csak ugyanúgy járok melózni, és sokkal több pénzem lett.

Nem tagadom, nekem ebből a fizuból itthon egy hatalmas kertes házam és egy német felsőkategóriás kocsim van.Még az is jól jön hogy benzinárstopp van, így az euróból még kedvezőbben tudom megtankolni a kocsimat.

2022. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
6: hitelre van a ház? Mert havi 7-800e azért nem olyan sok a mai ingatlanárak mellett, de persze attól függően, hogy hol van a ház, vidéken többet ér.
2022. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

10 éve melózok kinn.

Kpre vettem, azóta már felújítottam.

13. és 14. havi plusz egyéb prémiumok is vannak a cégnél.

2022. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajna nem. Ez kilőtt, mint az atom, hirtelen.
2022. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6-oshoz hasonló helyzetben vagyok, nekem álom a gyenge forint, mert Euróban kapom a fizum. Nyilván az élelmiszerárak már sajna valamennyire kikompenzálják, de azért nyilván nem teljesen. Ha 500 fölé megy, már kifejezette jómódú gyerök leszek. :D
2022. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!