Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után hamarosan vége...

Sulek Péter kérdése:

Ezek után hamarosan vége lehet az orosz-ukrán háborúnak ?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 9. 03:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés, hogy komolyan gondolja-e, vagy ez is csak egy újabb trükk, amivel időt akar nyerni.
2022. márc. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy itt a friss hír:

[link]

Na, ez már véget vethet a háborúnak.

(Ez szerintem egyébként sem háború volt eddig, csak egy megszállás előkészületei. Csak a nyugati média kommunikálta háborúként. Putyin ebben legalább nem hazudott: különleges katonai művelet.)

2022. márc. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :),várom még ma is a többiek váleményét
2022. márc. 9. 04:23
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Az a helyzet, hogy külföldről kap mindent Ukrajna, ami a folytatáshoz szükséges. Lassan letelik a biden 10 napja. A NATO nem fog segíteni neki, amit annyira várt.

Elképzelhető hogy valamikor létrejön a béke, de még nem a közeljövőben. Jövőhet vége felé, talán.

2022. márc. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Jó kérdés, erre én is kíváncsi vagyok.


Bár ha tippelnem kéne szerintem nem lesz vége, az USA nem fogja hagyni, sajnos.

2022. márc. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor lesz vége, amikor zelenszkijnek azt mondják a gazdái, hogy adja meg magát. Azzal, hogy fegyvereket kap, csak lassítani tudják az oroszok előrenyomulását, ami plusz emberéletekbe fog kerülni.
2022. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem ezzel van a baj, az oroszok azt is akarnák, hogy ukrajna kvázi legyen fegyvertelen, önvédelemre képtelen állam.

Ez viszont burkoltan egyet jelentene egy orosz bábállammal. Mivel ez esetben Moszkva bármikor katonai bevonulással fenyegethetné Ukrajnát, ha valami nem tetszik neki, és nem lennének képesek ellenállni.

Na ez az, amibe nem fognak belemenni.

2022. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

"Na ez az, amibe nem fognak belemenni."

És mit csinál helyette? Mert tetszik vagy nem tetszik neki, más lehetősége nem igen lesz.

2022. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

#9 ellenállnak, ahogy most is teszik. Ha veszítenek, akkor is marad a passzív ellenállás, mint további lehetőség.

Nem olyan könnyű egy országot megszállva tartani, ha a nép ellenáll.

2022. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!