Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország megint olyan...

Magyarország megint olyan helyzetben van, ahol nincs jó választás. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Konkrét megoldásra vagyok kíváncsi. Ha tud valaki.

De most a kormányváltást szerintem ebből hagyjuk ki, csak a szimpla politikai rész érdekes.

Mit gondoltok?


2022. márc. 9. 10:12
 1/7 hypno ***** válasza:
96%

Mivel kapcsolatban nincs jó választás?

Mire gondoltál, amikor kiírtad a kérdést?

2022. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arra, hogy túlságosan függünk Oroszországtól.

És az EU-tól.

Nekünk sehogy sem jó.

2022. márc. 9. 10:19
 3/7 A kérdező kommentje:

Ott tartunk, hogy egy Románia élhetőbb hely, mint Magyarország.

Ott tartunk, hogy a lejt stabilab tartják, míg mire az mnb észbe kap kell 400 forintos euró...

A gazdaság már nem növekszik.

2022. márc. 9. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát, az biztos hogy az Oroszbarátság most bizonyította hogy nagyjából egyenlő egy kiló krunplival.


Az EU-meg, mivel is bizonyította hogy rossz Magyarországnak?

2022. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Orbán az oroszok felé húz jobban, szóval az lesz a vesztes oldal. A történelmünkből kiindulva, mi mindig a rosszabbik lehetőséget választjuk, tehát a másikra kell szavazni, mint ahol a kormány áll. Különben megint háborús vesztesek leszünk, még szegényebbek, illetve a maradék országot is nagy eséllyel szétdarabolják. Mindig így van. Mindig a rossz oldalra állunk.


Már csak azért is érdemes Nyugat felé húzni, mert ki a f@szom akar éhbérért komcsi körülmények közt élni ? Ha kivonulnak a multik az országból, akkor marad aranyáron a kisbolt, CBA. Mehetsz a TSZ-be kapálni, tehenet fejni. Engedéllyel mehetsz külföldre nyaralni, már ha telik rá. Sorba kell állni a banánért. Kösz, de én nem kérek a szovjet életből. kína sem vonzó, eleget olvastam és informálódtam róla. A Nyugat az élhetőbb minden normális ember számára

2022. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:
100%

#2


Minden ország függ a többitől. Ez jól látszik a mostani Oroszország ellenes szankcióknál, ami mindenkinek fáj.

Egy kis ország jobban függ. Nincs ebben semmi rossz.


A probléma az, amikor a függőség mellé ideológiát gyártanak és meg sem próbálnak több lábra állni.


Eddig is vettünk orosz gázt, és olajat ezután is fogunk venni, de fel kellett volna készülni arra, hogy mi lesz ha valamiért eldugulnak a bejáratott útvonalak. Nem feltétlenül háború miatt, lehetne akár természeti katasztrófa is.


Pl. a gázkitermelés nagyságrendekkel növeli a földrengések kockázatát. A hollandok ezért vették vissza a kitermeelés mértékét.

2022. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez olyan, egy vállalkozás, egy befektetés, kereskedelem és lehet sorolni, akkor jó, ha több lábon áll. Mi meg játszadozunk, jó az EU, mert tolja a pénzt, de a ruszkikhoz próbálunk minél több szállal kapcsolódni. Bármi beüt, mint most a háború, akkor szívás.
2022. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!