Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek az oldalon miért...

Ellenzékiek az oldalon miért csak a 444,ATV,Telex oldalakról tájékozódnak és vannak vakon az objektív tényekkel szemben?

Figyelt kérdés

Folyamat tolják, hogy a jobboldaliak meg Fideszesek azok agymosottak stb. de egyszerűen látszik ahogy vitába száll az ember egy ellenzékivel és érvekkel, tényekkel jön, hogy semmit nem ér. Amit nem írt meg a 444 az nem igaz.


Ez a szűklátókörűség okozhatja azt, hogy ilyen könnyen benyelnek mindent amit leírnak nekik és elhiszik, hogy Orbán a patásördög , kvázi semmilyen eredményt vagy álláspontot nem kell felmutatni, elég az, hogy Jakab meg MZP fröcsög, hogy fújj Orbán?


2022. márc. 9. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
12%
Milyen oldalak vannak még? Én pl mást nem is ismerek.
2022. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi mucuskám, tájékozódunk mi idegen portálokról is, mert az iskolában odafigyeltünk. Tudod, ez az ami neked nem ment.
2022. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
cnn , nbc csak az igazat csak azt semmi kamu
2022. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#2


Most ezen oldalak külföldi megfelelőiről beszélsz? Hát azzal nagyon előrébb vagy.


Egy intelligens ember nem csak egy oldalról tájékozódik hanem a másik oldalt is meghallgatja és levonja a következtetéseket. Már ha nem vakította el teljesen az említett agymosás ami legtöbb 444 olvasónál főleg aki azt írja le, hogy "vannak e más oldalak mert mást nem ismer" annál ez az állapot sajnos már akut.

2022. márc. 9. 17:38
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon erdekel mit írnak bármelyik KESMA tulajdonú lapban, mert nyílt titok, hogy a központi utasítást kommunikálják csak. Innentől kezdve nincs más alternativa csak a közösségi finanszírozott keregetesbol és valamennyi reklambol fentartott említett lapok.


Azért innen tájékozódik egy ellenzéki mert itt nem fundamentális problémák vannak, érvényesül a szabad piac, nem csak azt írhatják, amit a főnök főnöke központilag megenged…

2022. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Innen kéne tájékozódni talán?

Nem is értem amit írsz.

[link]

2022. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#5


Ugyanez a helyzet a baloldali propagandasajtóban. Ők sem a piacról élnek meg és nem is az átlag olvasói 1000 forintos támogatásokból hanem a baloldali üzletemberek, külföldi emberek/NGO-k , stb.. , pl. mikor a Telexet egy cseh baloldali üzletember támogatja több 10 millióval, na az milyen hiteles..


Ők ugyanúgy propagandálva vannak , az ellenzéket támogatják a Fideszt rúgják, ezért kapják a pénzt. Egyáltalán nem objektívek.

2022. márc. 9. 17:49
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Például, az M1 hírigazgatójának a kiszivárogtatott beszéde teljesen jól megmutatja,hogy csak a kamu és a propaganda megy a fideszmédiában! Ha nem tudod miről írok,kímélj meg az agyatlan kérdéstől,keresd meg! Hidd el ,meg fogod találni!
2022. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Elég egy youtube videót megnéznem és akarva-akaratlanul is meg kell néznem egy halom kormánypropaganda hirdetést is. Ezenkívül ha kimegyek az utcára, ott is mindenhol a propagandát hirdető plakátokat látom. De szoktam pl Mandinert, Magyar Nemzetet vagy origót is olvasni, sőt még a fideszes politikusok Facebook oldalait is.

A Fidesz oldalát is követtem, de egyszer írtam egy kritikusabb hozzászólást (semmi durva nem volt benne, csak elmondtam, hogy nem értek velük egyet egy bizonyos témában), az eredmény az lett, hogy letiltottak az oldalról. Szóval nem igaz, hogy nem hallgatjuk meg sokan mindkét oldalt, de semmilyen ellenvéleményre nem nyitottak semmilyen szinten.

2022. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9


Gyurcsány/Klárika oldalán ha olyat írsz be ami kicsit is negatív egyből tiltanak. Nagyon kevés olyan politikus van amelyik oldalán ha negatívat írsz nem tiltanak egyből. Oldaltól függetlenül.

2022. márc. 9. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!