Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek az oldalon miért...

Ellenzékiek az oldalon miért csak a 444,ATV,Telex oldalakról tájékozódnak és vannak vakon az objektív tényekkel szemben?

Figyelt kérdés

Folyamat tolják, hogy a jobboldaliak meg Fideszesek azok agymosottak stb. de egyszerűen látszik ahogy vitába száll az ember egy ellenzékivel és érvekkel, tényekkel jön, hogy semmit nem ér. Amit nem írt meg a 444 az nem igaz.


Ez a szűklátókörűség okozhatja azt, hogy ilyen könnyen benyelnek mindent amit leírnak nekik és elhiszik, hogy Orbán a patásördög , kvázi semmilyen eredményt vagy álláspontot nem kell felmutatni, elég az, hogy Jakab meg MZP fröcsög, hogy fújj Orbán?


2022. márc. 9. 17:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"de egyszerűen látszik ahogy vitába száll az ember egy ellenzékivel és érvekkel, tényekkel jön, hogy semmit nem ér. Amit nem írt meg a 444 az nem igaz."


Ez éppen a fideszesekre igaz, amit nem írt meg kormánylap, az hazugság.


Az ellenzéki média az ellenzéki ügyekkel is foglalkozik, nem az van, mint kormányoldalon, ahol a kormánynak kínos ügyek egyszerűen nem is léteznek szinte.

2022. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#11


Valóban, addig foglalkozik az ellenzéki ügyekkel amíg mosdatják őket

2022. márc. 9. 18:23
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
#12: Ez nem igaz, több, ellenzékkel kritikus cikket is olvastam már ezeken az oldalakon. A kormánypártiakon kormányt kritizaló cikket még soha nem láttam.
2022. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc? Létezik két baloldali sajtóorgánum, ami nem a fidesz kezében van, és halál komolyan az egyoldalú tájékoztatásról mersz kérdezni? :D Azt hinni az ember, hogy oké, kedvelik Orbánt valamiért, meg minden, de ennyi tisztánlátás a narancssárga oldalon is van...
2022. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14


Két baloldali sajtóorgánum? Te például jó mintapéldánya vagy a baloldali agymosásnak.


Továbbra is baloldali médiatúlsúly van sajnos.

2022. márc. 9. 18:38
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Csak érdeklődöm: szerintetek nincs brutálisan egyoldalú tájokoztatás a máédiában? M1 például szerinted egy pártatlan tv? Ezt most tényleg nem provokációból kérdezem, szeretném tudni. Bármelyik Fideszes válaszolhat.
2022. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megkaptam a választ. Az kemény. :D Tényleg azt hittem, hogy ennyi önkritika és tisztánlátás van.
2022. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#16


Szerintetek az M1-et a kutya nem nézi pár nyugdíjason kívül, mit érdekel mit mondanak ott?

2022. márc. 9. 18:40
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
12: ez nem a fideszmédia, látszik, hogy nem olvasod, az ellenzéki médiában lehet kritikusnak lenni, mert nem a központ írja a cikkeket, mint a fideszes pártmédiában
2022. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Oké, kihúzom az M1-et. Akkor az elmúlt években amit minden egyes nyomorult youtube videó előtt látunk, minden egyes plakáton (oké, az elmúlt 1 hónapban kicsit kapott a tortából az ellenzék is), a fő rádiónkban, és egyéb plattformokon látunk, az teljesen egyenletesen oszlik meg, SŐT, BALOLDALI A TÚLYSÚLY? :O
2022. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!