Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszavazás ezen kérdése ha...

A népszavazás ezen kérdése ha nem is pontos, miért ne állná meg a helyét?

Figyelt kérdés

"Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?"


Az, hogy kezelést népszerűsítenek gondolom ebben a formában nem pontos, hiszen nehezen tudom elképzelni, hogy valaki azt mondja nekik, hogy itt és itt végeznek ilyesmit, ide menjetek gyerekek.

Viszont a transzok, akiket szoktak mutatni, hogy külföldön story hourokat, vagyis meseórákat tartanak könyvtárakban, mért ne beszélnének nekik erről, hiszen a transzság lényegéből fakadóan erre mindenképpen ki kell térni, el kell fogadtatni?

Tehát hülyén van feltéve a kérdés, de mégiscsak van benne igazság nem?



2022. márc. 9. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés nincs hülyén feltéve, és nagyon is releváns.
2022. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kormány A-t mond, kényszert éreznek arra, hogy B-t mondjanak. Mégis, mikor a szélső-liberális hülyeség szembejön velük, ők is ugyanúgy röhögnek a woke őrültségein és dühösek a "Desmond is Amazing" és hasonló torz gyerekek "alkotóira".
2022. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Én csak kiskorú felnőttek számára támogatom 😩 esetleg nagykorú gyerekek..


Infantilis az összes kérdés, hogy a nyuggerek megijedjenek, mintha valóság lenne. Érdekes soha senki nem hallot ezelőtt a gyerekeknek propagalt marhaságokról, mielőtt a Fidesznek nem kellett új ellenség a migránsok után.


Persze most az ukrán migránsok megmetoi vagyunk büszkén mellünket verve.. Érdekelne hány nap kellene a bzik megmentojévé válni ha mondjuk homi nép irtás lenne Oroszországban és ide menekülne parszazezer…

2022. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gondolom ebben a kérdésben minden szó patikamérlegen lett kimérve. A kulcs szerintem a "népszerűsítsenek". Ha ezt szó szerint vesszük, akkor egy olyan reklám jut eszembe, ahol egy csinos transzvesztita invitálja a gyerekeket egy nem váltó klinikára rögtön a Thomas a gőzmozdony után. Kizárólag e kérdés alapján, ha egy egyébkén önmagát transznak érző fiúnak vagy lánynak elmondják, hogy 18 éves kora után mik a lehetőségei, az nem népszerűsítés. Sajnos a zemberek a kormány óhajának megfelelően fognak szavazni, így majd meglátjuk mi lesz a törvényben.
2022. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy ki találkozott már olyannal, ahol népszerűsítik valamelyik szexuális orientációt, identitást.


Pl

"A nődnek mindig fáj a feje? Megjött neki? Nem szeretsz a fogamzásgátlással foglalkozni? Gyere bzinak! Jól megdugod a másikat és még gyerek se lesz belőle! És ezzel mgé nincs vége! Ő is jól megdug téged!"


Na, ez népszerűsítés.


Ha valaki kiáll és azt mondja, hogy

"Én meleg vagyok, egy férfival élek együtt, szerelmes vagoyk belé, szoktunk szexelni, közösen tervezzük a jövőnket. Ne bánts ezért, ilyen vagyok, nem fogok megváltozni."


Ez nem népszerűsítés.


A probléma csak az, hogy a kormány utóbbit is népszerűsítésként kezeli.


Szóval nyilván, ha arról lenne szó, hogy népszerűsítenek valami szexualitást a gyerekeknek, azaz próbálják meggyőzni őket, hogy ez mennyire jó, csinálják ők is, azt ellenezném.

Ugyanakkor ha felvilágosítást tartanak, azt kimondottan támogatnám, hisz a sima hetero szexuális felvilágosítás is akkor történik meg a magyar oktatásban, amikor az osztály fele már nem szűz... Bőven ráfér az emerekre a szexuális edukáció.

2022. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5ös vagoyk


Ja és még valami: Hallott már valaki olyanról, hogy

"Meleg lettem, mert meggyőztek róla, hogy ez tök jó" ?


Tége dmeg lehetne győzni reklámmal arról, hogy nem olyan nemű vagy amilyennek most gondolod, vagy nem ahhoz a nemhez vonzódj, amihez most vonzódsz?

Ha igne, gondok vannak...

2022. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4; igen, a népszerűsítés szó is elég marketing ízű, de nevezzük akkor csak tájékoztatásnak, bár ez meg már eufémizmus... de maradjunk ennél.

Attól még a lényeg nem ugyanaz? Kiskorúaknak adnak át olyan információt, ami csak az LMBTQ-nak fontos, de a legtöbb szülő ellenezné és idegenkedik tőle, hogy a gyereke ilyet halljon. Tehát mégiscsak "meg kell védeni", pontosabban meg kell akadályozni, hogy ilyen információkkal bombázzák idejekorán a gyerekeket.

2022. márc. 9. 23:25
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond.

Aki másnak érzi magát tisztában lesz vele, hogy nincs egyedül.

Aki nem, az pedig elfogadóbb tud lenni a másokkal, a gyerekek úgyis piszkálni fogják egymást valami miatt, de ez csak ugyanolyan téma lenne így, mint, hogy ki szemüveges és ki nem.


Őszintén, te akarod elmagyarázni miért riszál picsa szoknyában a szakállas bácsi a plázában vagy ezt szerb vetett körülmények között kellene bemutatni, pl a szexuális felvilágosítás során?


Szerintem ez konkrétan állami kötelesség kellene legyen!

2022. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8; nem értelek. Szerinted kiskorúaknak el kellene magyarázni tanóra keretében, hogy miért riszál szoknyában a szakállas bácsi? Szerinted ezt kéne bevinni Petőfi meg Arany mellé? Kiskorúaknak?
2022. márc. 9. 23:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerintem állami kötelesség az oktatásszervezésben a szexuális felvilágosítás, aminek nem csak a heteroszexualitás a része.

2022. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!