Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért voltak tele a benzinkuta...

Miért voltak tele a benzinkutak tegnap délután/este?

Figyelt kérdés

Egyik helyen kaját vettem - alig fértem be parkolni, kilógtak a főútra. (Kazincbarcika)


Másik helyen is azt látom, hogy tele van. (Miskolc-Lukoil)


Után Tiszafüreden is, szinte a körforgóra kilógott a vége...



2022. márc. 10. 07:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De ez hagyján, bennfentes információk szerint hétvégére el is fogy, mert a molnak tele a töke, hogy 700 ftnak kellene lennie az árnak, miközben kamionnal járnak át hozzánk tankolni.


Persze része a pánik is.

2022. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Mert elvileg már több nagykereskedő se szállít, sok helyen bevezettek korlátozást egyszeri kiadható mennyiségbe pl trakoroknam lesz ez majd kellemetlen .


Most a beszerzési és az eladási is 480 így a kutak még mondig veszteségesek, már a nagyker is, de Magyarország kormánya ahelyett hogy az adót csökkentené…


Magyarország kelet felé megy, nem előre.

2022. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Te is tudod, most omlik az összes szar a fidesz nyakába.

A 12 év totális kudarca ez: árbefagyasztás - miközben a piac nem így működik. De szerintem a fideszes szavazó akkora barom, hogy még ezt sem érti meg.

2022. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű, a MOL vezérigazgatója kijelentette, lesz üzemanyag. Erre beindult a pánikgomb.
2022. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Négyes, jól írtad?
2022. márc. 10. 08:04
 6/22 A kérdező kommentje:
Aha. Amúgy ellenzéki vagyok, csak tegnap hálIstennek nem olvastam híreket, annyit szaladtam.
2022. márc. 10. 08:07
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez a Magyar kormány is elég hülye hogy nem tiltja meg a külföldi rendszámú autósoknak a kocsi tankjánál nagyobb mennyiség tankolást.
2022. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Az elmúlt napokban folyamatosan többen mentek tankolni. Háború van a szomszédunkban és ez még tetézte azt hogy eleve hatósági áras az üzemanyag. Mindenki tudja, hogy ilyen helyzetben bármikor történhet olyan, ami áremelkedést vagy éppen üzemanyag hiányt jelent, ezért az emberek nem fognak negyed tankkal közlekedni, hanem amikor csak lehet akkor teletankolják.

Ráadásul itt a tavasz és indulna a kerti munkák szezonja is. Minden tavasszal külön vásárolnak az emberek üzemanyagot a fűnyírókhoz, egyéb kerti kisgépekhez is ha szükséges.

De ahogy 1-es írja, a környező országokból is ide járnak tankolni, az átmenő forgalomban a teherautók, kamionok is mind itt tankolnak, ez akkor is nehézséget okozna az ellátásban ha nem lenne kötött az ára az üzemanyagnak. Erre jön rá egy kis pánik.

Amúgy én is voltam tegnap tankolni és én is vettem plusz benzint kannában tegnap - fűnyíróba+tartaléknak. Ahogy tavaly márciusban is.

2022. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

#7 Nem biztos hogy ezt gond nélkül megtehetnék az eu tagjaként.

De lehet, hogy még hallunk ilyen döntésről a napokban.

2022. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8


Én nem szoktam negyed tankot tankolni.

2022. márc. 10. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!