Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fel kéne jelenteni a Telexet,...

Fel kéne jelenteni a Telexet, amiért pánikot keltett és alaptalanul a benzin elfogyásáról írogatott?

Figyelt kérdés

"Utasította a rendőrséget, hogy rémhírterjesztés miatt indítson eljárást azokkal szemben, akik rémhírt terjesztenek az üzemanyagellátással kapcsolatban, vagy akik azt állítják, hogy a kormány nem tartja fent a benzinárstopot."

[link]



2022. márc. 10. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Mármint erre gondolsz?


"Roham a benzinkutakon: kényszerbezárás készlethiány miatt, tömött sorok a működő helyeken"


Talán nem így történt? Sehol nem írták a cikkben, hogy a MOLnál ne lenne elég üzemanyag.. Fáradj be a Lendvay utcába, jár a keksz :)


[link]

2022. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Én délután elmentem tankolni, 5 perc alatt sorra kerültem. Jó nagy kamu szokásosan. Azért rémhírnek nem nevezném, inkább clickbait.


Persze keltik a feszkót a pénz érdekében de ahhoz gyáva nyulak hogy megírják hogy Putyin bármelyik pillanatban küldheti az atomot. Talán véletlen? Valószínűleg a Telex szerkesztőségben is van pár ember, akinek az az érdeke, hogy a gazdag tőkések időben elérjék az óvóhelyeket.

2022. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
#2: Ismerőseim toltak videókat és képeket facebookra olyan kutakról ahol qrvanagy sorok voltak, igaz néhány km-re a határtól. Ha te mondjuk 150km-re laksz a határtól akkor nyilván ott nem volt benzinturizmus.
2022. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi spec nem tudtunk tankolni, mert egy kút bezárt, egy másiknál meg lehetettlen nagy sor volt.
2022. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

MOL kutaknál is vannnak bajok.

[link]


Holtankoljak FB oldala, pedig tele van bezárt kutak, és hosszú sorokról szóló bejegyzésekkel.

2022. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
A zindex is megírta 😂
2022. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2, én tegnap az Őrségben voltam, ott akartam tankolni, nem volt gázolaj. Hazafelé megálltam Zalalövőn, ott sem. Zegen is csak a második kúton, prémiumot, 550-ért.
2022. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Őket is jelentsd fel, pubi.

2022. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy visszamenőleg is érvényes, hogy tilos hírt adni.
2022. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretné Viktor másolni azt, ahogy az oroszoknál csinálják a dolgokat…
2022. márc. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!