Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort vagy Márki-Zay...

Orbán Viktort vagy Márki-Zay Pétert szeretitek kevésbé ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 05:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nálam holtverseny.
2022. márc. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, ki az a hülye ebben az országban, aki egyáltalán képes még politikusért rajongani...
2022. márc. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amint a hírekben láthatod, elég sokan !
2022. márc. 11. 06:10
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Orbánt. Ő maga nyilatkozta, hogy akinek a kormányzása alatt 300 ft fölé megy az euro, azt le kell váltani. Nekem sok intézkedése unszimpatikus volt, leginkább az, hogy szinte csak a nagycsaládosokat támogatja, mindenki más pedig ennek szívja a levét. Csok nélkül ingatlant venni manapság ugyanis szinte lehetetlen. Ha nem lett volna csok, az árak sem szállnak el. A másik ilyen dolog, hogy mindig szembe megy a nyugattal. Én egy EU barát és fejlődéspárti miniszterelnököt szeretnék, Isten ments egy keletbaráttól. Nekem MZP a nyilatkozatai alapján szimpatikus, még ha nem is lesz jobb Orbánnál, ki tudja, de legalább az esélyt megadom. Olyanra szavazzak inkább, aki már leszerepelt?
2022. márc. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
MZP-t kifejezetten kedvelem. Orbábt utálom.
2022. márc. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Szoros a verseny, mindkettő nagyon dolgozik azért, hogy lejjebb kerüljön a szememben.
2022. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én érdekes helyzetben vagyok. MZP-t kedvelem annak ellenére, hogy meggondolatlanul kommunikál időnként. Orbán Viktort és a Fideszt nem kedvelem (a Fideszben OV akarata érvényesül, így ebben az értelemben a kettő ugyanaz.) Viszont az MZP mögötti pártokat még a Fidesznél is jobban utálom!
2022. márc. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyformán utálom őket. Mindketten hazaárulók, a külföldi gazdáik érdekeit szolgálják a magyar érdekek ellenében.
2022. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben Márki győzött nálam 🇭🇺🧡🇭🇺
2022. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
mivel orbanegygeczi, nem kérdés a válaszom
2022. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!