Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nekünk kell megfizetni...

Miért nekünk kell megfizetni az ukrán háborút?

Figyelt kérdés
Miért hoznak olyan szankciókat amitől mi is szenvedhetünk? Azt hiszik ettől majd megáll oroszország? Csak az átlag emberek szívnak kb engem meg nem izgat hogy ukrajnával mi lesz úgysem tudunk mit csinálni csak segítünk az idejövőknek ami alap dolog. Ne értsétek félre nincs bajom az ukránokkal csak ne nekünk kelljen megfizetni amit putyin zeleszki biden megcsináltak hogy idáig fajuljon a helyzet. De gondolom a politikusokat az érdekli hogy baszhatnak ki egymással a sima ember le van szarva úgy is gazdagok maradnak meg legutoljára halnak meg.

2022. márc. 11. 11:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ne szankcionáljuk oroszországot hanem fokozatosan váljunk le a gázról pl meg mindenről vagy egyezkedni kell de ez baromság.
2022. márc. 11. 11:04
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a világ így működik. A háborút a kisember is megszívja.
2022. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
A gázon és olajon kívül amúgy mi a tosz jön még oroszból ami eeeennyire de szétbacarintja a világgazdaságot?
2022. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a háborút csak a kisemberek szívják meg.
2022. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
3: gabona, urán, palládium, plusz az elfoglalt Ukrajnából még neon, olajosmag, autóalkatrész, műtrágya. Ezeknek az ára szépen el is indult felfelé. Ebből még sok zűr lesz.
2022. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Szimplán nem értesz a témához. Kit érdekel jelenleg, hogy az átlagember is megszívja? Köszönd Putyinnak.

Komolyabb tétje van a dolognak, mint hogy felemelkednek az árak. Ha hagyják, hogy az oroszok következmény nélkül azt csináljanak, amit akarnak, az a többi diktatórikus országnak is egy jel lesz, hogy szabadon támadhatnak, nemcsak az oroszoknak. Nem bírom Bident és a csatlósait sem, de eddig okosan csinálják. A szankciókkal egy idő után elérik azt, hogy az orosz nép (akiket nyilvánvalóan a legjobban sújtanak) fellázad Putyin ellen.

Ilyen esetekben mindig a legkisebb kockázattal járó döntést kell meghozniuk. Inkább legyenek magasabbak az árak, minthogy belecsöppenjünk a harmadik világháborúba.

2022. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

#5 Egyszer nem láttam még orosz származású terméket tartalmazó árut a polcokon...


De megértem, az ipari használatú árucikkek oké.


Bár hogy milyen autóalkatrész származik tőlük, azt sem tudom...

2022. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

6: "Kit érdekel jelenleg, hogy az átlagember is megszívja? "


Mondjuk az átlagembert.


Ezek a szankciók meg közelebb hozták a világháborút, mint a kubai válság óta bármikor, sajnos. Ha nagyon sarokba szorítod Oroszországot, akkor váratlan lépéseket tehet.

2022. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

8-as!

Az elődeink is ott rontották el, hogy túl nagy teret adtak a németeknek. Semmit sem tanultatok a történelemből.

2022. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert emberek vagyunk és jelenleg ez az eszközünk van, hogy segítsünk. Hosszú távon pedug függetlenedni kell az orosz gáztól is. De ez nem megy egyik napról a masikra.
2022. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!