Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Az ellenzéki politikusok soha nem tanulnak saját hibáikból hiszen nincs értelmes ember köztük.
Négy vereség után lassan rájönnek és elkezdenek változni, akár még dolgozni is fognak.
A jelenlegi ellenzék teljesen megsemmisül. Majd új pártok új politikusok veszik át a régiek helyét… de az még rengeteg idő.
40 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
62%
Lehet úgy vannak vele, hogy a Fidesznek nincs is programja, hitelesnek meg nem hiteles bagázs ők sem.
2022. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

A huszadik ilyen kérdés kiírása után a Fidesz-propagandisták vajon megértik felfogják, hogy normális hozzáállás és racionális gondolkodás nélkül semmi értelme ilyen kérdéseket kiírni?

a) A Fideszes propagandisták soha nem tanulnak, hiszen nincs értelmes ember közöttük.

b) Ennyi kérdés után lassan rájönnek és elkezdenek változni, akár még gondolkozni is fognak.

c) A teljes hiteltelenségig túltolják. Majd új pártok új propagandistái veszik át a helyüket... de az még rengeteg idő

2022. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
80%

Normális program? A Fidesznek 2010 óta nincs programja.


Egyébként továbbra is szánalmas (és fizetetlen) vagy.

2022. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

A mocskolódó ellenzékieknek:

Választások után mit fogtok mondani? Jön megint a sípolás dudálás?

2022. márc. 11. 21:33
 5/96 anonim ***** válasza:
76%

Lehet kedvelni Orbánt és a politikáját, ezért nem szólok be senkinek. De hogy Fideszesként nem lehetne megérteni, miért nyer újra Orbán választást, az nekem kicsit durva... semmilyen külföldi, pártatlan fórum szerint nincs sem demokrácia, sem demokratikus választás Magyarországon. Orbán zseniális politikus a hatalommegtartás kérdésében, kiépített egy már lassan nem is burkolt diktatúrát, és az ilyet sehol nem lehet már megdönteni, nem tények és észeérvek alapján nyernek már. Az kb az első ciklusuk volt az újraválasztást köeteően.


Mint ahogy Észak-Koreában sem azért alakult ki a helyzet, mert nem lenne más, és nem lenne jobb. Egyszerűen egy ilyen kiépített, médiát közel 100%-ban uralma alatt tartó okosan kiépített rendszert nem lehet megbuktatni. Ez van.

2022. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 tobas ***** válasza:
87%
Majd pont egy Fideszes fogja megmondani, hogy mi kellene az ellenzéknek, miközben szerintük minden szörnyű, ami nem a Fidesztől jön. Valaki nagyon pályázik az év humoristája címre.
2022. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
94%
10-es! Nekem is ő ugrott be először! Az összes győri ember a falra mászik már tőle! Én is láttam, miket posztolt a kamu facebook profiljáról, elolvastam a kommenteket és láttam, hogy más is észrevette, ki áll a kamuprofil mögött!
2022. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
80%
A választás kimenetelétől függetlenül ugyanolyan magányos maradsz, mint eddig voltál. Nekem is van egy hozzád hasonló ismerősöm, nyugdíjas korára az egész családja megutálta vagy éppen csak megtűri ünnepekkor, de a társaságát senki sem keresi - jó okkal. Hát mit csinál ez a szent asszony? Kommentel. Pont, mint te. Pont ugyanolyan fideszes, mint te.
2022. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 tobas ***** válasza:
90%

#10


Ez tényleg maga Szakács Elvtárs Kazincbarcika büszkesége? Én nagy rajongója vagyok, csak sajnos már letiltott.

2022. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
79%

#7

Nagyon igazad van. Az ilyen rendszereket mindig a történelem fogja elsöpörni.


A fideszeseknek azt is meg kellene érteni, hogy nagyon sok embert nem zavarna a Fidesz, ha nem lenne ekkora drágaság, ha nem lenne ennyi felesleges pénzköltés, és nem lenne autoriter berendezkedése.

2022. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!