Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel érdemelték ki az ukránok...

Mivel érdemelték ki az ukránok hogy Magyarország barátként tekint rájuk?

Figyelt kérdés
Magyar kisebbséget célzó törvények, elnyomásuk. Cigányok telepítése folyamatosan Kárpátaljára. Magyar nyelvű oktatás betiltása. Ha ilyen barátaink vannak akkor durva ellenségeink lehetnek

2022. márc. 14. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Olcsó munkaerő,szavazat.
2022. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már a magyar kisebbséget célzó törvényt, kb ugyanekkora lengyel, bolgár, román és egy nagyobb moldáv kisebbség is él Ukrajnában még se volt hisztizés ezek országok részéről. Orbán felfújta a semmit. 4. osztályos koráig tanulhatnak anyanyelvükön, addig már tökéletesen elsajátítják anyanyelvüket, utána nyugodtan megtanulhatnak az országuk nyelvén is amiben élnek.
2022. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem 44 millió ukrán a magyar-gyűlölő. Még mindig nem.
2022. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: Nem kell ahhoz mindent ukránul tanulni, hogy elsajátíthassák az ukrán nyelvet. A magyar nyelvű oktatást pedig nem csak negyedik osztályig kell biztosítani ott, ahol igény lenne rá. Ennek alapnak kellen lennie minden ország kisebbségeivel szemben.

Ettől függetlenül ezt azért nem érdemlik. Illetve azt sem szabad elfelejteni, hogy a nyelvtörvényről nem az átlag ukrán lakos tehet.

2022. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért a képlet nem ilyen egyszerü. A magyar kisebbséget (is) elnyomó nyelvtörvényekhez és egyéb rendelkezésekhez az ukrán közvéleme´ny tételnül elnézte, ahogyan a kárpátaljai ukrán hivatalnokok is ke´szséggel aszisztáltak hozzá, Kárpátalján egyetlen egy ukrán neves közeéleti személyiség se akadt, aki kifejezte volna ellenérze´set a ksiebbségek elnyomásáva szemben.
2022. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Az hogy nem szólalnak fel valami ellen, megint nem azt jelenti, hogy egyetértenek vele. Itthon is sok mindent megszavazott már a parlament amivel a fél ország nem ért egyet, mégsem vonultak ki több százerzen eddig egyszer sem.
2022. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

#2 Alapból vagy nekifutásból vagy ilyen okos? 😅👍


Minden nyugati országokban tökéletesen együtt tudnak működni a kisebbséggel, a többnyelvűséggel. Lásd: Belgium, Svájc stb. Csak a csóringer országok nem bírnak magukkal, de erre meg is van a magyarázat: ez az egyetlen dolog, amivel ki tudnak tűnni, hogy magasabban állnak az adott kisebbséggel szemben, ergó röviden tömören, nacionalisták. Ha te is vennéd a fáradságot és tanulmányoznád az okokat, nem írnál ökörségeket. De hát mire is azt, tanulni?

2022. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, ha én ehhez nem értek, és nekem minden ember ember? Magyar, ukrán, angol, orosz, etióp, német.... ugyanannyit ér az életük. Nekem. Én kisebbségben vagyok?
2022. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
6) Mindig az a legveszèlyesebb csoport,aki megtűri a borzalmakat.
2022. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ez egy szépen csengő, hangzatos mondat. Csak nem érvényes a gyakorlatban.
2022. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!