Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor fog az ellenzékrő...

Orbán Viktor fog az ellenzékről is beszélni ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én inkább azt ávrom, hogy mikor beszél végre a Fideszről és a saját terveikről, programjukról.

12 éve nem hallunk mást, csak hogy mit gondol vagy mit tervez az épp aktuális ellenség.

Látszik, hogy életében nem hallott még asszertív kommunikációról.

Beszéljen inkább arról, amihez köze van. Saját magáról, a saját pártjáról és aterveikről. Ne az tmondja meg, hogy mások mit gondolnak és mit terveznek. Erről beszéljenek mások.

2022. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát, talán igen. Az előzetesben ugyanis nem köteles saját magára terhelő vallomást tenni. Marad a kapuzárási pánik utáni humbug hazudozás az ellenzékről
2022. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, a kérdést, 12 éve csak és kizárólag róluk beszél.
2022. márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Márki-Zay Péter nem fogja végig Orbánozni a beszédét?
2022. márc. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Én itt lakom Felcsúton, épp az imént tekertem el a miniszterelnök úr háza felé, már égtek a villanyok a házában.


Szerencsétlen biztosan azon agyal mivel járassa le az ellenzéket.

2022. márc. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
5ös, ugyan, lejáratja az saját magát!
2022. márc. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogja kihagyni, hisz "szoros köze van az 1848-as témához". Ugyanúgy nem fogja tudni kihagyni a Sorosmigránsemútnyócévezést sem.
2022. márc. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!