Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lengyel, a cseh és a szlovén...

Lengyel, a cseh és a szlovén miniszterelnök Kijevbe utazik. Orbán Viktor is tervezi hogy Kijevbe látogat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, jobban félti az életét attól.
2022. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a jelentéktelen légypiszkokat nem hívták meg.
2022. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 hypno ***** válasza:
19%
Ő majd inkább Moszkvába az újabb ukázokért, ha sikerül összeszednie a bátorságát.
2022. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor megy oda ha esetleg Putyin lesz az ország új ura és Kijevbe rendeli Orbánt.
2022. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért, mi lesz Kijevben, fagyit osztogatnak?
2022. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik leghülyébb halál a "baráti tűz" áldozatává válni, én sem vállalnám be, meg különben is békemenet. Kíváncsi leszek mi lesz ezzel a három idiótával. Mindhárman ellenséges országokból mennek,fegyvert küldtek az ukránoknak, kvázi beavatkoztak az oroszok ellen, nem tudom mire számítanak, a minimum hogy a ruszkik befosatják őket, de lehet az is hogy felkerülnek a járulékos veszteségek listájára.
2022. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Erősen kétlem hogy az össztűz alatt álló Kijevbe menne bárki is tárgyalni.Legalábbis ebben az évben biztosan nincs tervbe véve egyiküknél sem.
2022. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek szuicid hajlamai.
2022. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Állítólag már átvonatoztak Ukrajnába. Egy ukrán képviselő meg pár napja azt mondta, hogy Zselinszki már hetek óta a lengyel USA nagykövetségen bujkál, és onnan osztja az észt. Szerintem nem lesz közös pravdás fotó a szétlőtt majdanon amin látszik a dátum is. Az egész találkozót megoldják majd egy zárt szobában, lesz majd ott közös kép is, háttérnek bevágnak pár képet a szétlőtt Kijevről, a sok hülye meg beszopja hogy ott készült minden.
2022. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

És mi a francot akarnak ott??

Mert ha elérik a tűzszünetet, megemelem a kalapom... egyébként hülyeség.

2022. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!