Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lengyel, a cseh és a szlovén...

Lengyel, a cseh és a szlovén miniszterelnök Kijevbe utazik. Orbán Viktor is tervezi hogy Kijevbe látogat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Baszki, Európa erős és dagadt embere még egy falusi óvodába is csak golyóállómellénybe mer bemenni. Majd pont Kijevbe merne elmenni ilyenkor.
2022. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezek nem normálisak, háború kellős közepébe vonatozgatnak. És mi van akkor ha egy bomba becsúszik és meghal mindegyik?
2022. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
komolyan, ez az egész háború egyre bizarrabb...
2022. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 hypno ***** válasza:

#12


Kaczynski ikertestvére az orosz légtérben nyuvadt meg. Állítólag pilóta hiba miatt. Szerintem most nagyon fognak rá vigyázni, mert ha csak egy galamb leszarja, az oroszok soha nem fogják lemosni magukról, hogy szándékos volt.

2022. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
#14 És mi van akkor ha ukránok ölik meg őket "véletlen"?
2022. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Van egy elég jó videó angolul Ukrajnáról, ajánlom megnézni mindenkinek hogy egy kicsit tisztább legyen a kép mik voltak az ukrán háború előzményei: [link]
2022. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

"És mi van akkor ha ukránok ölik meg őket "véletlen"?"


Pontosan erre gondoltam én is, az ukránok most nagyon érdekeltek abban, hogy kibővítsék a háborút. De ha ilyesmi történik, akkor az nyilvánvaló, hogy az orosz agresszió következménye lesz, az ukránok csak áldozatok lesznek!

2022. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Orbán egy óvodába is golyóálló mellényben és testőrökkel megy.

Szerinted elmenne egy háborús országba?

2022. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Pride-ot is kellene most rendezni Kijevben! Mutassuk meg a világnak, hogy kik a jófiúk!
2022. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%
Mit mondtam, egyetlen szabadtéri kép sem készült, csak egy ablaktalan szobában pózerkodtak. Lófaxt voltak ezek Kijevben, csak velünk nyalatják a propagandát.
2022. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!