Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérte nyalni a ruszkiknak? ...

Megérte nyalni a ruszkiknak? Már az átlagmagyar is keletre húz.

Figyelt kérdés

Facebookon a háborúról szóló posztok alatt a kommentelők többsége a ruszkikat támadja, és a NATO-t meg amerikát hibáztatja a helyzetért.

Amikor azok visszaállítják a keleti blokkot akkor is így fognak hozzá tapsolni?


2022. márc. 15. 11:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"13, nem éltél a rendszerváltás előtt, igaz-e?"


68 éves vagyok. Szerinted éltem a rendszerváltás előtt? :) És mondjak valamit? Jobban, mint azután (egyedül nevelve 2 gyereket) és még annál is jobban, mint most nyugdíjasként. Hiába voltak/vannak tömve az üzletek mindenféle jóval, szuper és extra dolgokkal, nem engedhettem meg magamnak, most meg főleg nem. És azt hiszem nem én vagyok az egyetlen, nagyon sokan vannak még így vele. Olyanok is, akik már a rendszerváltás után születtek.

2022. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#20

Ne hazudj már! Ukrajna nem NATO-tag, akkor, hogy telepített oda a NATO támadófegyvereket? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


MaInStReAm mÉdIa... Amíg néhány oltásellenes, meg vírustagadó tard ki nem találta ezt a szót, azt se tudtátok, hogy mit jelent

2022. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

#22 Úgy, hogy az USA bábkormánya van hatalmon Ukrajnában, akik megengedték nekik.

Én speciel tizenéve használom a mainstream média kifejezést.

2022. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Az ukrán választópolgárok 70 valahány százaléka szavazott Zelenszkijre, ne nevezd már őket bábállamnak...

2022. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mivel olyan jelöltre nem lehetett szavazni, aki nem a Birodalom embere volt. (Itthon is ez van, így teremtik meg a többpártrendszer látszatát.)
2022. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az ellenzéki összefogásra szavazom 2022 ben.
2022. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!