Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlagmagyar mit gondol a...

Az átlagmagyar mit gondol a CEU-ról? Milyen ismerete van róla?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
"Höhö hülye b..zik." - Kb ezt.
2018. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Még mindig megy az "átlagmagyarozás" kedves ballibek? Már várom mikor szólja el magát valamelykőtök a kedvenc SZDSZ-es szóval, a "szarmagyar"-ral.
2018. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

#2

Mi a probléma? Minden népnek van egy általános "milyensége", a magyaroknak is. Nem tetszik? Meg kell változni és kész.

Az egyesnek amúgy teljesen igaza van, ezen a szinten van a magyarok többsége.

2018. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Azt, hogy egy rakás büfészak, egy rakás liberális hülyeség amit Soros pénzén tanultak a külföldi gazdagok, horror tandíjakon.

Nem vagyok sem mellette sem ellene, de szerintem egy ilyen egyetem tényleg jobban illik Bécshez és az osztrák társadalomhoz. Ide nekünk valódi szakemberek kellenek, nem gender szakosok, mert itt rájuk nincs igény.

2018. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Mivel valamelyik nap csak 25 cikket hozott le az Index a Ceuról, most már elég jó.
2018. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Oszinten megvallva amig nem robbant ki a botrany azt se tudtam rola, hogy letezik.
2018. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

" jobban illik Bécshez és az osztrák társadalomhoz. Ide nekünk valódi szakemberek kellenek"


Hát igen. Elég összehasonlítani Ausztria és Magyarország, illetve Bécs és Budapest állapotát, hogy lássuk, hol van hiány valódi szakemberekből.

2018. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

#7

Rohadtul nem a Ceu-s büfészakos diplomásoktól javulna a Bécs és Budapest közötti különbség, hanem a mérnököktől, orvosoktól, informatikusoktól meg a jó szakmunkásoktól ha megfizetnék őket rendesen. Így hát a válaszod irreleváns.

2018. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

migráns, soros, ellenség, iszlám homokos, hungarofóbok,


ja és meg kell szüntetni

2018. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
8-as! Rohadtul nem attól fognak Budapestre jönni, ha innen egyetemeket üldöznek és szakokat tiltanak be, mert valaki így ébredt. Sőt a meglévők egy része is elmegy, ha ilyeneket tapasztal, így hát a válaszod irreleváns.
2018. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!